Şubat 17, 2023

%100 Fırlayabilir: Popüler Analist Bu Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Geçen yıl Bitcoin‘i (BTC) en düşük noktasından satın alarak ün kazanmış bir analist, piyasa değerine göre ilk 20 altcoin için yükseliş beklediğini açıkladı.

DonAlt takma adıyla tanınan analist, yeni bir YouTube videosunda Litecoin’in (LTC) 200 dolara ulaşmasıyla çok mutlu olacağını söyledi. Analiste göre altcoin “muhteşem” bir grafik oluşturmuş durumda ve söz konusu grafikte doğrusal olarak yükseliyor.

“Haftalık zaman diliminde Litecoin/Dolar işlem çifti şu anda iyi görünüyor. Bitcoin’den daha düşük veya daha iyi performans göstermesi umurumda değil. Bu sadece muhteşem bir grafik…

Ama temelde, bu doğrusal olarak artıyor ve şu ana kadar bununla ilgili bir sorun görmüyorum.”

Trader bunun yanı sıra Litecoin/Ethereum (LTC/ETH) işlem çiftini de inceliyor. DonAlt, Litecoin’in kısa vadede Ethereum’dan daha iyi performans göstermesini bekliyor. DonAlt’a göre Litecoin, lider altcoin Ethereum karşısında büyük bir ralli yaşayabilir:

“Litecoin’imi ETH’ye dönüştürmeye gerçekten istekli değilim… Bu, ETH’ye karşı çıkmak gibi ve sanırım daha fazla [Litecoin] alabilirim. Yani temelde, Litecoin’den ETH’ye karşı bir [parabolik] hareket daha görmek istiyorum ve ardından Litecoin’imi ETH’ye çevireceğim.”

YouTube videosuna ek olarak hafta başında DonAlt, 461.200 Twitter takipçisine Litecoin 100 doların üzerinde kapanış yaparsa 220 dolara yükselebileceğini söyledi.

“LTC

Dirençte, ancak bunun ne kadar önemli olduğu göz önüne alındığında, bu geri çekilmenin ne kadar zayıf olduğu konusunda gerçekten şaşırdım.

76 doların üzerinde bu altcoin mükemmel görünüyor. Altında riskli görünmeye başlar. 100 doların üzerinde bir kapanış, 130 dolar/220 dolar kapısını açar.”

LTC dışında Bitcoin‘i de analiz eden DonAlt, amiral gemisi kripto varlığının kar elde etmek için 32.000 dolara ulaşmasını hedeflediğini söyledi.

“Benim hedeflediğim şey 32.000 dolar. 32.000 dolardan önce veya tezimi geçersiz kılmaya başlamadan önce kar almayacağım. Ve tezim en başından beri tam yerinde. Doğruydu, karı erken almayacağım, sadece dayanacağım.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?