Şubat 17, 2023

Uzmanlar Açıkladı: Bu Altcoin’de Beklentiler Yüksek!


VeChain yerel tokenı VET, Cuma günü 0,025 dolarlık bir dirençle karşı karşıya. Bununla birlikte fiyatta geri çekilmeye başlıyor. VET, Ocak 2023’ten bu yana Şubat ayında 0,015 dolardan 0,025 dolara tırmanarak iyi bir başlangıç yaptı. Şimdi yatırımcılar bir sonraki boğa koşusunda 1 dolar işaretine ulaştığını görmek istiyorlar. Ancak, kripto para biriminin 1 dolara ulaşmak için birkaç engeli aşması gerekiyor. Oraya ulaşmasının beklenenden daha uzun sürmesi mümkün.

VeChain USDT verisi

VeChain, düşük riskli ve yüksek potansiyelli bir kripto para birimi olarak kabul edilmektedir. Katman 1, geliştiricilerin ağının üzerinde akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına ve başlatmasına olanak tanır.

Aynı zamanda lojistik ve tedarik zinciri yönetimine de girerek diğer işletmelerin operasyonel hizmetlerini genişletmelerine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle, VeChain’in kullanım alanları çok fazladır. Dahası iş ve finans dünyasını rahatsız eden belirli sorunları çözmektedir.

VeChain Ne Zaman 1 Dolara Ulaşabilir?

Umut verici beklentilerle donatılan VeChain’in yerel tokenı, önümüzdeki yıllarda endekslerde sürdürülebilmesi mümkün. Finder’ın paneli de VeChain için şu anki fiyatı olan 0,025 dolardan “Satın Al” yorumu yaptı.

Fiyat tahmin firması Changelly, VeChain’in on yıl boyunca 1 doların altında kalabileceğini öngördü. VET, 2030’un sonunda 0,56 dolar gibi yüksek bir değere ulaşabilir. Dahası 1 dolara ulaşmak için tahmin edilen işaretin çok gerisinde kalabilir.

Vechain 10 yıllık fiyat tahmini

Ancak, Changelly’ye göre, VeChain 2032’de kısa süreliğine 1 dolara dokunması muhtemel. Ardından daha sonra fiyatta geri çekilme mümkün. Fiyat düşüşü, VET istenen hedefe ulaştığında daha büyük satışlardan kaynaklanması muhtemel. Bu nedenle, fiyat tahmin firmasına göre kripto para biriminin önümüzdeki 10 yıl boyunca peni ve sent cinsinden işlem görmesi mümkün.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere VeChain haber yazıldığı sırada 0,025 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik günlük işlemlerde %2,3 düşüş gösterdi. VET ayrıca Nisan 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,28 dolardan %91 düşüşte.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?