Analist Açıkladı: Ethereum Rakibi Altcoin Kanatlanıyor!

Risk sermayedarı Chris Burniske, Ethereum‘un (ETH) rakibi Solana ‘nın (SOL) yukarı yönde büyük bir hareket için kendini hazırlıyor olabileceğinin sinyallerini verdi.

Eski bir ARK Invest analisti ve şu anda risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı olan Burniske, 200 günlük basit hareketli ortalamayı (SMA) net bir şekilde kırabilirse Solana için büyük bir ralli olabileceğini belirtti.

“SOL’un 200 günlük SMA’sını kesin olarak geri alması muhteşem bir hareket olacaktır.”

SOL’un 200 günlük hareketli ortalaması şu anda yaklaşık 23 dolar seviyesinde seyrediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada SOL 22,42 dolardan işlem görüyor.

Burniske daha önce, başka bir boğa piyasasının gerçekleşmesi halinde Solana’nın bir sonraki “Ethereum düzeyinde” fırsat olabileceğini öngörmüştü.

Geçen ay Burniske şunları söylemişti.

“Bence çekişmeli ve dikkat etmeniz gereken bir ekosistem seçmem gerekseydi ve çekişmesi nedeniyle değeri düşük olsaydı, bu Solana olurdu. Son ayı piyasası ETH ve Bitcoin‘di, çünkü bunlar gerçekten de haklı gösterilebilecek ölçekte ve likit olan tek şeylerdi.

Güncel piyasa hereketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.