Dikkat, Bu Altcoin %85 Düşüş Riski Taşıyor!

0
Dikkat, Bu Altcoin %85 Düşüş Riski Taşıyor!
  • Cardano fiyatı, 0,415 dolarda desteklenen fiyat hareketiyle yanlış bir yükseliş sinyali veriyor gibi görünüyor.
  • Fiyat, 55 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın üst taraftan bir trend çizgisi olarak rol oynadığını gösteriyor.
  • 0,075 dolarlık seviyeye doğru düşüşü tetikleyecek aşağı yönlü ‘düşüş üçgeni’ fiyat grafiğinde görünür hale gelebilir.

Cardano boğaları fiyatın tarihsel bir seviye olan 0,415 dolarda desteklendiğine inanarak yanlış bir hamle yapmış olabilir. Eğer bu hata gerçekten doğru tahmin edilmişse 55 günlük basit hareketli ortalamanın tepeden geldiği ve önceki haftalardaki fiyat hareketiyle sınırlı kaldığı görülebilir.

Bu kurulumun tamamlanması ise aşağı yönde 0,415 doların altında bir kırılma ile sonuçlanabilir 0,075 dolarda yer alan diğer bir desteğe kadar düşerek toplamda %80’den fazla değer kaybedebilir.

Cardano Yatırımcıları Dikkat Etmeli

Cardano fiyat hareketinin 0,415 dolardan desteklendiği bir yükseliş hareketine hazırlanırken, bu hafta trader’lara yanlış bir mesajın sinyalini veriyor. Bununla birlikte, mevcut risk, 55 günlük SMA’nın keskin bir şekilde düştüğü üst taraftan geliyor, önceki iki haftanın üst tarafını zaten kapatmış durumda ve bunu bu hafta tekrar gerçekleştirecek. Bu fiyat baskısının aşağı yönde artmasıyla birlikte, 0,415 dolar ve daha yüksek fiyatlardan satın alan boğalara yönelik baskının artması an meselesi gibi görünüyor.

Cardano

Boğalar hareketlerini bir arada tutar ve bu 0,415 dolar seviyesindeki sert baskılara dayanabilirse işler değişebilir. Önümüzdeki hafta işlem haftası daha zayıf bir dolar görünümü ile gerçekleşirse, yukarı yönlü hareket için daha fazla alan görülebilir ve boğalar 55 günlük SMA’yı delip düşüş sınırı olarak kırma şansı yakalayabilir. Tam bir tamamlama, ADA’da 0,715 dolara yükselen fiyat hareketi ile bir dalgalanma (swing) ticareti ile sonuçlanacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın