Ekim 21, 2022

Coinbase İki Altcoin’i Paylaştı: Fiyat Patladı!


Coinbase, Solana (SOL) tabanlı ‘gözetimsiz bir liquid staking’ protokolünün yönetişim token’ı da dahil olmak üzere, listeleme yol haritasına iki tane altcoin ekledi. Açıklamada, yol haritasının artık Marinade (MNDE) ve ilgili bir staking altcoin‘i içerdiği duyuruldu.

Coinbase cephesinden gelen duyuru ise yatırımcıların iştahını kabarttı. MNDE, son 24 saatte %52’den fazla yükseldi. Haber hazırlanırken 0.076474 dolardan işlem görüyordu.

MNDE, bu hafta aşırı oynak olmasına karşın şu an daha sönük bir performans gösteriyor. Fiyat bu haftanın başında 0,002891 dolarken Salı günü 0,310840 dolardan işlem görüyordu.

Marinade Stake SOL de Listede!

Coinbase Marinade token listelemesi

Coinbase ayrıca Marinade Stake SOL token‘ını da (MSOL) yol haritasına ekledi. MSOL yazı yazılırken 30.05 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte %3.23 düşüş kaydetti.

Coinbase, şeffaflığı artırmak ve listeleme duyurularını önden yürütme olasılığını azaltmak için bu yıl yol haritasını oluşturdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz habere göre CEO Brian Armstrong, borsanın şirketin standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığını listelemeyi hedeflediğini açıkladı.

“Bir ürünün üç yıldızı veya beş yıldızı olabileceği Amazon gibi yerlerde geçerli. Ancak sürekli olarak bir yıldız almaya başlarsa, muhtemelen sahte veya kusurludur ve belki Amazon onu kaldırır. Aksi takdirde, bunların ne olduğuna piyasanın karar vermesine izin vermek istersiniz…”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?