Ekim 21, 2022

%100 Yükseldi: Yakım Mekanizması Değişen Altcoin’de Hacim Artışı Görüldü!

Terra classic (LUNC), LUNC fiyatının son zamanlarda 0.00251 dolar seviyesini aşmak için mücadele ediyor ve herhangi bir boğa koşusu belirtisi görmüyor. Terra Classic’in mevcut düşüş eğilimi, Eylül ayından beri devam ediyor ve bu da büyük bir satışla sonuçlandı.

Son zamanlarda hafif bir boğa koşusu olmasına rağmen, boğalar buna uzun süre dayanamadı ve bu da düşüş eğilimi yarattı.

Öte yandan, 19 Ekim’de Terra topluluğu, %1.2’lik vergi yakımını %0.2’ye indirecek olan 5234 önerisini onayladı. Teklif ayrıca, vergi gelirinin %10’unun ağı geliştirmek için ayrılacağını iddia ediyor.

Terra Classic’in (LUNC) On-cahin Hacminde Hareketlilik

Yeni bir gelişmede, Terra Classic’in on-chain hacminde yaşanan %100’lük artış, bir Terra fenomeni olan Classy Crypto tarafından onaylandı.

%1.2’lik vergi yakımının %0.2’ye düşürmenin arkasındaki ana gündem, Terra ağı içinde bazı olumlu gelişmeler oluşturmaktı. Esasında Terra topluluğu söz konusu değişikliğin LUNC ve USTC’nin ticaret hacmini artıracağına inanıyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere daha önce, Eylül ayında %1.2’lik vergi yakım işleminin hayata geçmesinden sonra, on-chain hacim düşmüştü. Ancak, vergi yakımındaki düşüşü öneren Duncan Day, nihai sonuca varmak için en az yedi gün beklenmesi gerektiğini iddia ediyor.

Terra lunc kripto para birimi

Vergi indirimi önerisinin hacimde bir artış görmenin yanı sıra etkili bir yakım görmeyi amaçladığını da belirtmek önemlidir. Ancak, yakım mekanizması üzerinde kayda değer bir etki yok. Örneğin, 18 Ekim’de vergi yakım oranı %1.2 iken 190 milyon LUNC’lik bir yanma vardı.

Ancak önerinin uygulanmasından sonra 19 Ekim’de sadece 150 milyon LUNC yakıldı. Bu düşüş modeli, LUNC Burner verilerine göre sadece 49 milyon LUNC yakımı görülen 20 Ekim’de paylaşıldı.

Duncan Day’in iddia ettiği gibi, Terra Classic hacim artışının nihai sonucu yedi gün sonra belli olacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?