%100 Yükseldi: Yakım Mekanizması Değişen Altcoin’de Hacim Artışı Görüldü!

0
%100 Yükseldi: Yakım Mekanizması Değişen Altcoin'de Hacim Artışı Görüldü!

Terra classic (LUNC), LUNC fiyatının son zamanlarda 0.00251 dolar seviyesini aşmak için mücadele ediyor ve herhangi bir boğa koşusu belirtisi görmüyor. Terra Classic’in mevcut düşüş eğilimi, Eylül ayından beri devam ediyor ve bu da büyük bir satışla sonuçlandı.

Son zamanlarda hafif bir boğa koşusu olmasına rağmen, boğalar buna uzun süre dayanamadı ve bu da düşüş eğilimi yarattı.

Öte yandan, 19 Ekim’de Terra topluluğu, %1.2’lik vergi yakımını %0.2’ye indirecek olan 5234 önerisini onayladı. Teklif ayrıca, vergi gelirinin %10’unun ağı geliştirmek için ayrılacağını iddia ediyor.

Terra Classic’in (LUNC) On-cahin Hacminde Hareketlilik

Yeni bir gelişmede, Terra Classic’in on-chain hacminde yaşanan %100’lük artış, bir Terra fenomeni olan Classy Crypto tarafından onaylandı.

%1.2’lik vergi yakımının %0.2’ye düşürmenin arkasındaki ana gündem, Terra ağı içinde bazı olumlu gelişmeler oluşturmaktı. Esasında Terra topluluğu söz konusu değişikliğin LUNC ve USTC’nin ticaret hacmini artıracağına inanıyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere daha önce, Eylül ayında %1.2’lik vergi yakım işleminin hayata geçmesinden sonra, on-chain hacim düşmüştü. Ancak, vergi yakımındaki düşüşü öneren Duncan Day, nihai sonuca varmak için en az yedi gün beklenmesi gerektiğini iddia ediyor.

Terra lunc kripto para birimi

Vergi indirimi önerisinin hacimde bir artış görmenin yanı sıra etkili bir yakım görmeyi amaçladığını da belirtmek önemlidir. Ancak, yakım mekanizması üzerinde kayda değer bir etki yok. Örneğin, 18 Ekim’de vergi yakım oranı %1.2 iken 190 milyon LUNC’lik bir yanma vardı.

Ancak önerinin uygulanmasından sonra 19 Ekim’de sadece 150 milyon LUNC yakıldı. Bu düşüş modeli, LUNC Burner verilerine göre sadece 49 milyon LUNC yakımı görülen 20 Ekim’de paylaşıldı.

Duncan Day’in iddia ettiği gibi, Terra Classic hacim artışının nihai sonucu yedi gün sonra belli olacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın