Ocak 28, 2023

Coinbase İki Altcoin için Beklenen Duyuruyu Yaptı!

Kripto para dünyasının önde gelen ABD merkezli borsası Coinbase iki altcoin için duyuru yaptı. Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere üç varlık için listeleme hazırlığı yapan borsa, iki varlığı resmen ticarete açtı.

Coinbase'ten Üç Altcoin'e Müjde, Listeleniyorlar!

Coinbase, artık güvenlik odaklı merkezi olmayan finans (DeFi) varlığı Threshold (T) ve merkezi olmayan müzik projesi Audius (AUDIO) ticaretine izin veriyor.

Borsa, bu hafta başında listeleme yol haritasına gözlerden kaçan iki altcoin ekledi. Bu haber de varlıkların fiyatını hareketlendirdi.

Threshold bu yazının yazıldığı sırada 0,0537 dolardan işlem görüyordu. Fiyat son yedi gün içinde yaklaşık %150 artış gösterirken, Audius bu yazının yazıldığı sırada 0,324 dolardan işlem görüyor. AUDIO son 24 saat içinde %11’den fazla artış gösterdi ve bu hafta yaklaşık %90 yükseldi.

Threshold ekibi, blok zincirinde kullanıcı egemenliğini güçlendirecek bir kripto hizmetleri paketi geliştirdiğini belirtiyor. İlk projelerinden biri, Bitcoin (BTC) sahiplerinin BTC’lerini sabitlenmiş bir versiyonu olan tBTC kullanarak Ethereum ağına getirmelerini amaçlayan merkezi olmayan bir köprüdür.

Audius, ses dosyaları için merkezi olmayan bir paylaşım ve akış protokolüdür. İçerik oluşturucular ve izleyicileri arasında doğrudan işlem yapılmasını sağlar. AUDIO altcoin, protokolün yönetişiminde ve ağın güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır.

Coinbase, şeffaflığı artırmak ve içeridekilerin listeleme duyurularını önceden yapma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?