Ocak 24, 2023

Coinbase’ten Üç Altcoin’e Müjde, Listeleniyorlar!

Coinbase, Twitter hesabında paylaştığı yeni duyuruda 2023 altcoin listeleme planlarına üç yeni varlığı eklemeyi planlıyor.

Coinbase’in web sitesinde de paylaşılan duyuruya göre 2023’te listelenmesi beklenen altcoin‘ler arasında üç yeni varlık eklendi. Duyuru, şirketin Web3’e giden yolda köprü olmak istiyoruz açıklamasını takiben geldi. Nitekim listelenmelerin ne zaman yapılacağına dair kesin bir tarih verilmedi.

Coinbase Üç Altcoin Daha Listeleyecek

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, portföyünü üç yeni altcoin’le genişletme kararı aldı. ERC-20 tabanlı yeni altcoin’ler Audius (AUDIO), Threshold (T) ve Axelar (AXL) oldu. Bu duyuru ilgili varlıkların fiyatında da bir hareketliliği tetikledi. Ancak en çok yükselen şu an Threshold oldu.

Threshold token nedir Coinbase

NuCypher ve Keep ise Delist Ediliyor

Coinbase, portföyünde yer alan NuCypher ve Keep token’ların delist edeceğini duyurdu. Bunun nedeni ise her iki varlığın da Threshold ile birleşmesi. T tokenı, Threshold DAO için hem bir yardımcı token hem de bir yönetim token’ı olduğu Threshold Ağında ikili bir amaca hizmet etmektedir.

Sonuç olarak belirtmek isteriz ki Coinbase bu yol haritasını güncellemiş olsa da varlıkların kesin olarak listelendiğini belirtmek yanlış olacaktır. Bu duyuruların asıl amacı projelerini incelenmeye başladığının resmi bir açıklamasıdır.

18 Ocak’ta, Kava’nın Web3 ağına güç veren kripto para birimi KAVA, yalnızca birkaç hafta önce yol haritasına eklenmesinin ardından Coinbase’in ticaret platformunda yerini almıştı.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?