FTX’in Çöküşü Bu Üç Altcoin Fiyatında Çöküş Yarattı!

0
FTX'in Çöküşü Bu Üç Altcoin Fiyatında Çöküş Yarattı!

FTX borsanın çöküşü Solana, Lido ve Render varlıkları için pek de iyi olmadı. Son birkaç gün bu üç altcoin için oldukça zor geçti. Varlıkların fiyatı ise %60’a varan düşüş kaydetti.

Solana Fiyatı Düşüşten Kurtulamadı

Alameda Research’ün en büyük yatırımlarından biri olan Solana, FTT’den sonra en fazla hasar alan altcoin oldu. Alameda Research, FTX ile olan ilişkisinden dolayı hasar alan diğer bir şirket. SOL fiyatı 72 saat içinde 36.9 dolardan 14,4 dolara düştü. Bu %60,78’lik düşüş, kritik desteğin bulunduğu yerde neredeyse 12,1 dolara ulaştı.

Son birkaç saatte yaşanan toparlanmaya katılan Solana, yaşanan artışa rağmen 14,02 dolar civarında işlem görüyor. Ancak yükseliş ivmesinin kaybolması fiyatta yeni bir düşüş trendi başlatacaktır.

Solana altcoin

Lido DAO Fiyatı Toparlanmaya Çalışıyor

Lido DAO, altcoin son dört ayda büyüme göstermesine karşın %45.26 oranında düştü. 1,04 dolardan işlem gören altcoin, diğer kripto paraların aksine 0,66 dolarlık destek hattından çok uzakta işlem görüyor. Yukarı yönde, çöküşten önceki ilk savunma hattı 1.23 dolarda bulunuyor. Bunun herhangi bir toparlanma çabasına direnç sağlaması olası.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, nitekim kripto para piyasasında yaşanacak bir düşüş Lido DAO fiyatının 0,66 dolarlık bölgeye geri döndürecektir.

Lido DAO

Render Token Konsolide Olmaya Devam Ediyor

Render Token fiyatı, altcoin’in % 119.33 arttığı Ekim ortasından başlayarak oldukça muhteşem bir ay geçirdi. Ancak yatırımcıların 1 doları geri alma hayali, son üç gündeki %53’lük düşüşün ardından soldu. Render’ın kaderi, 10 Kasım’da %18,46’lık bir toparlanma kaydettikten sonra bir miktar değişti. Şimdi RNDR, kritik direnci olan 0,63 dolara yaklaştı.

Kripto para piyasası düşüşe geçse bile RNDR kritik desteğin bulunduğu 0,32 dolarlık bölgede bir yeniden test yapmalı. Ne olursa olsun, altcoin teknik olarak Haziran ayından bu yana aynı direnç (0.80 dolar) ve destek seviyeleri (0.32 dolar) içinde konsolide oluyor. Bu nedenle yatırımcılar olumlu bir görünümü korumalıdır.

Render Token

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın