Kripto Fenomeni: Bu Altcoin’den Biriktirmek İstiyorum!

Gokhshtein Media’nın kurucusu ve eski ABD kongre adayı David Gokhshtein, Twitter hesabı üzerinden Binance Coin‘e (BNB) desteğini açıkladı. Kripto fenomeni, alabildiği kadar BNB almayı planladığını belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance kripto borsasının yerel token’ı BNB kayda değer bir artış yaşadı ve 328 dolardan 390 dolara kadar çıkmayı başardı. Üstelik bunu piyasanın %98’i düşerken başardı. Bununla birlikte, altcoin sonrasında piyasanın geri kalanına ayak uydurdu ve şu anda 299 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Binance coin kripto para

FTX ve Binance borsaları arasındaki sözde “savaşta” Binance kazanan gibi görünüyor çünkü para çekme işlemlerini askıya aldıktan sonra Binance, FTX’i satın almayı teklif etti ve temelde borsanın iflasını gösterdi. Binance CEO’su, bağlayıcı olmayan bir niyet mektubu (LOI) imzalandığını bildirdi. Ancak belirtmekte fayda var; Binance dilediği zaman anlaşmadan çekilme hakkına sahip.

Bunların yanında Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’a göre Binance’in satın alma işleminden geri adım atma ihtimali yüksek, çünkü FTX’in çok fazla finansal sıkıntısı olduğunun ortaya çıkma olasılığı var. Yine de Hoskinson, “Binance satın alımı gerçekleşirse piyasaların istikrar kazanabileceğini” düşünüyor. Ancak, satın alma başarısız olursa, bir dizi ardışık olaya yol açabilir. FTX’e bağımlı olan diğer firmalar da başarısız olabilir.

FTT Token (FTX), son 24 saat içinde %76 düştü ve altcoin şimdi 4.46 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.