Çılgın Dogecoin Tahmini: Fiyat Onlarca Dolara Ulaşacak mı?

Dogecoin influencer’ı Matt Wallace, yakın zamanda yaptığı ‘DOGE fiyat tahminiyle’ gündemde yer edinmeyi başardı. İşte Wallece’ın yaptığı ‘çılgın’ tahminin detayları.

Matt Wallace, bugün paylaştığı tweet’le gündeme girmeyi başardı. Wallece tweet’te “Dogecoin 69 Dolar!” mesajını paylaştı. Dikkat çeken bir başka nokta ise Wallace ve eşi yakın zamanda 69 dolarlık bir DOGE çekilişi başlatmıştı.

Nitekim 69 dolarlık tahminler Dogecoin için pek de yeni değil. Topluluk üyeleri daha önce ‘bu popüler sayıyı’ kullanmayı tercih etti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ağustos ayında, DOGE’un ortak yaratıcısı Billy Markus da ’69’ sayısına atıfta bulundu. Dogecoin topluluğunun tesadüfen ya da sırf oyunculuğu nedeniyle meme coin’in 0.069420 dolarlık fiyat noktasından ayrılmak için zor zamanlar geçirdiğini açıklamıştı.

Sonuç olarak, çılgın Dogecoin tahminleri yaptığı bilinen influencer’ın ciddi olup olmadığını söylemek çok zor. Wallace dün, meme coin hacmindeki % 5000’lik sıçrama nedeniyle her şeyin mümkün olduğunu iddia etti.

Dogecoin için fiyat tahmini

Takipçilerden bazıları Wallace’ı cesaretinden dolayı ve olumlu bir etki yaratmaya çalıştığı için teşekkür etti. Bazı isimler ise çılgın tahminleri saçmalık olarak nitelendirdi.

Wallace yalnızca iki gün önce fiyatın 7 dolar olacağını tahmin etmiş ve görece daha olası bir rakam vermişti.

Final Stand isimli kanalın kurucusu Wallace 2018 yılından beri 243.000’den fazla takipçi topladı.

Dogecoin ve Elon Musk İlişkisi İşe Yarıyor

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından hafta sonu Dogecoin’in etkileyici bir performans sergilediğini belirtmekte fayda var. Meme coin, son yedi günde %107 arttı ve anlaşmanın tamamlanmasından önceki günlerde yaklaşık 0.06 dolardan 0.1231 dolara sıçradı.

Dogecoin ayrıca piyasa değerine yaklaşık 7 milyar dolar ekledi. Sonuç olarak, piyasa değerine göre en büyük 8. kripto para birimi olmak için Cardano ve Solana’yı atladı.

IntoTheBlock verileri, Dogecoin sahiplerinin %62’sinin kârda olduğunu gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.matt 

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.