Ekim 31, 2022

%1164’lük Yükseliş: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken Yakım Oranı Fırladı!

Popüler meme coin SHIB’in geçen hafta inanılmaz bir fiyat performansı göstermesinin ardından yepyeni bir Shiba Inu balinası ortaya çıktı. Balina, önemli bir işlemde 40.80 Milyon dolar değerinde SHIB ekledi.

Whale Alert kısa süre önce anonim bir cüzdanın 40.809.333 dolar (40.80 milyon dolar) değerinde şaşırtıcı bir 3.369.887.165.968 (3.36 trilyonluk) SHIB’yi tek bir işlemde yepyeni bir cüzdana aktardığını bildirdi.

Etherscan.io verileri de, işlemin yaklaşık 17 saat önce gerçekleştirildiğini ortaya koyuyor.

Shiba inu cüzdan aktarımı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bunların yanında SHIB fiyatlarındaki son artış, kripto para biriminin yanma oranı sayılarında değişiklikleri tetikledi. En ilginç olanlardan biri, meme coin fiyatları biraz geri çekildikten sonra SHIB’nin yanma oranının bugün %1164 oranında artış gösterdi.

Meme coin SHIB yakım oranındaki artış

Toplamda 43 milyonluk (43.703.540) SHIB yakımı gerçekleşti. Ancak bu büyük artışa rağmen yakılan meme coin miktarının değeri sadece 537 dolar.

SHIB yakım oranındaki düşüş

SHIB fiyatının yükselmesinden birkaç gün önce, meme coin yakımının artış lehine bir sıçrama yaptığını da belirtmekte fayda var. 23 Ekim’den 27 Ekim’e kadar yakılan SHIB sayısı %16.9 arttı. Meme coin bu tarihten sonra kayda değer bir yükseliş elde etti.

Ancak, küresel olarak, yakılan SHIB’lerin sayısı sonbaharın başından beri düşüşe geçti. Shiba Inu token yakma, Eylül ayından bu yana %60.6 oranında düştü. Bu eğilimin devam ettiğini söyleyebiliriz.

[irp posts=”67338″ ]

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?