%1164’lük Yükseliş: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken Yakım Oranı Fırladı!

0
%1164'lük Yükseliş: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken Yakım Oranı Fırladı!

Popüler meme coin SHIB’in geçen hafta inanılmaz bir fiyat performansı göstermesinin ardından yepyeni bir Shiba Inu balinası ortaya çıktı. Balina, önemli bir işlemde 40.80 Milyon dolar değerinde SHIB ekledi.

Whale Alert kısa süre önce anonim bir cüzdanın 40.809.333 dolar (40.80 milyon dolar) değerinde şaşırtıcı bir 3.369.887.165.968 (3.36 trilyonluk) SHIB’yi tek bir işlemde yepyeni bir cüzdana aktardığını bildirdi.

Etherscan.io verileri de, işlemin yaklaşık 17 saat önce gerçekleştirildiğini ortaya koyuyor.

Shiba inu cüzdan aktarımı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bunların yanında SHIB fiyatlarındaki son artış, kripto para biriminin yanma oranı sayılarında değişiklikleri tetikledi. En ilginç olanlardan biri, meme coin fiyatları biraz geri çekildikten sonra SHIB’nin yanma oranının bugün %1164 oranında artış gösterdi.

Meme coin SHIB yakım oranındaki artış

Toplamda 43 milyonluk (43.703.540) SHIB yakımı gerçekleşti. Ancak bu büyük artışa rağmen yakılan meme coin miktarının değeri sadece 537 dolar.

SHIB yakım oranındaki düşüş

SHIB fiyatının yükselmesinden birkaç gün önce, meme coin yakımının artış lehine bir sıçrama yaptığını da belirtmekte fayda var. 23 Ekim’den 27 Ekim’e kadar yakılan SHIB sayısı %16.9 arttı. Meme coin bu tarihten sonra kayda değer bir yükseliş elde etti.

Ancak, küresel olarak, yakılan SHIB’lerin sayısı sonbaharın başından beri düşüşe geçti. Shiba Inu token yakma, Eylül ayından bu yana %60.6 oranında düştü. Bu eğilimin devam ettiğini söyleyebiliriz.

İlgili Haber  Büyük Değişim: Popüler Meme Coin'de Yakım Oranı Azaldı

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın