Mart 29, 2022

Bu Meme Coin, Shiba Inu’yu Bile Geride Bırakmayı Başardı!

Dogecoin’den ilham alarak geliştirilen BabyDoge Coin, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüştü. Rakiplerine göre aslında görece yeni olsa da kripto dünyasının en çok konuşulan varlıkları arasına girmeyi sık sık başardı. Borsalarda hızlıca listelenmeler, kurduğu ortaklıklar ve benzeri birçok şey ilk günden itibaren ağ için önemli bir şey olarak ön plana çıktı. Altcoin‘in fiyatı ise bu günlerde oldukça ilgi çekmeye devam ediyor, boğaların kripto piyasalarına adım atmaya başlamasıyla birlikte BabyDoge’de bir toparlanma yaşadı.

Aslında kripto endüstrisinde son birkaç gündür yeni kripto para birimlerinin ön plana çıktığı bir gerçek. Örneği Yuga Labs’in piyasaya sürdüğü ApeCoin (APE) gerek performansıyla gerek de sosyal medyadaki popülerliğiyle dikkat çekti. Bunun yanında ERC-20 token’ları olan Shiba Inu (SHIB) ve BabyDoge Coin gibi altcoinler de son yedi günde dikkat çeken yükselişler kaydetti.

Bununla birlikte, varlığın popülaritesi ön planda kalmaya devam ediyordu. BitMart Research’e göre, haftalık arama popülaritesi listesinin başında meme coin’ler yer aldı ve BabyDoge bu listenin bir parçasıydı. Altcoin, borsada en çok aranan altıncı varlık konumunda.

Haftalık %21 Kazanca Rağmen Zirveden Oldukça Uzakta

Haber hazırlanırken, meme coin gün içinde yüzde 1.5’lik ufak bir artışla 0.000000003419 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, hafta boyunca BabyDoge token yüzde 21’in üzerinde kazanç elde etti. Bu, meme coin’i kapsamlı bir şekilde satın alan Binance Akıllı Zincir [BSC] balinalarını cezbetmiş gibi görünüyor.

WhaleStats, meme coin’in en büyük 4000 BSC balinası tarafından en çok satın alınan tokenler listesine geri döndüğünü paylaştı.

Çoğu balina kâr elde etmek için varlıklarını satarken, BSC balinaları BabyDoge Coin’i çantaya koymaya karar verdi. Bu, balinaların meme coin’in potansiyel dalgalanmasını dört gözle beklediği anlamına gelebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.