Mayıs 24, 2022

Bu Meme Coin Balinaları Satın Alma Gücünü Arttırdı: %53 Kârda!

Bir sonraki fiyat hareketi merakla beklenen popüler meme kripto para birimi Dogecoin, BSC balinaları tarafından en aktif olarak satın alınan kripto varlıkları listesinde yerini alarak düzenli satın alınan altcoin’ler arasına geri döndü.

WhaleStats’ın resmi Twitter hesabından alınan son verilere göre, Dogecoin (DOGE) fiyatı bir sonraki büyük hamle için konsolide edilirken, BSC balinaları tarafından en aktif olarak satın alınan varlıklardan biri haline geldi. Bunların yanı sıra IntoTheBlock verileri, Dogecoin balinalarının büyük işlemlerde yüzde 24’lük bir artışla son 24 saat içinde tetikte olduğunu da gösterdi.

Balinaların favori kripto para birimleri arasında kendisi de listeye geri dönen metaverse kripto para birimi MOBOX, Filecoin (FIL), PancakeSwap (CAKE), FAME ve DOME da bulunuyordu.

IntoTheBlock’a göre, büyük işlemler, transfer edilen miktarın 100.000 doları aştığı işlemlerdir. Yüksek işlem hacmi,  belirli bir günde balinalar ve kurumsal oyuncular tarafından gerçekleştirilen işlemlerin toplam tutarı hakkında bir fikir verir. Ve bu verilere göre; balinalar olarak bilinen büyük yatırımcılar, Dogecoin ağı önemli büyüme belirtileri gösterirken kripto varlığını iyi bir fiyattan alma peşinde gibi görünüyor.

Bunların yanı sıra, en büyük meme kripto para biriminin kârlılığı, ayın başlarında %50’nin altına düştükten sonra yüzde 53’ün üzerinde kalmayı başardı. İsviçreli lüks saat üreticisi TAG Heuer da geçtiğimiz günlerde BitPay ile ortaklık yoluyla ödeme olarak “Dogecoin dahil” kripto para birimlerini kabul ettiğini duyurdu.

OKX yeni DOGE trade listelemesi duyurdu

Kripto para birimi borsası OKX, spot ticaret piyasalarında yeni bir Dogecoin trading çifti olan DOGE/USDC’nin listelendiğini duyurdu.

Açıklamaya göre, DOGE/USDC için spot ticaretin 23 Mayıs 2022’de başlaması bekleniyordu. CoinMarketCap verilerinde de görüldüğü üzere, Dogecoin son 24 saatte yüzde 3’lük bir artışla yazım sırasında 0,085 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Dogecoin, 21 Mayıs’ta sağlam destek bulduğu 0,082 dolardan art arda üçüncü gün artarak 0,088 dolara kadar yükseldi. Mayıs ayının başlarında 0.065$’a kadar düşen Dogecoin, büyük kayıplar yaşadı.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.