Ekim 18, 2022

Bu Meme Coin %1000 Arttı! İşte Ortaya Çıkan Yeni Coin!


Son güncellenme : 18.10.2022 - 21:26

Nansen tarafından bildirilen bir habere göre, Vitalik Buterin’in dolandırıcılar ve botlar için bir problem yaratabilecek bir token önerisi gerçekten de hayata geçirildi. İşte ortaya çıkan yeni meme coin’in hikayesi.

THE Token

15 Ekim’de Buterin, “THE Protokol” olarak adlandırılacak yeni bir kripto projesinin oluşturulmasını önerdiği bir tweet paylaştı, bu protokol kapsamında botlar ne zaman benzeri ifadeleri kullansa, “THE” otomatik olarak anılacaktı.

Birisi bu fikri gerçekten sevdi ve Buterin’in fikrinden hareketle gerçek bir proje yarattı. $THE için token sözleşmesi, tweet’ten kısa bir süre sonra paylaşıldı ve kitlesel bir şekilde toplanarak değerine %1.000 değer artışı kaydetti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere  Shiba Inu’ya benzer şekilde, token’ın yaratıcısı, fikri oluşturan ve paylaşan kişiye bir miktar “telif hakkı ücreti” göndermenin adil olacağına karar verdi. THE’nin toplam arzının yüzde onu, oluşturulduktan kısa bir süre sonra Vitalik Buterin’e devredildi.

THE arzının yarısından fazlasını elinde 50 farklı ‘anonim’ adres tarafından tutuluyor. Büyük Ethereum trader’ları ve yatırımcıları da yeni ortaya çıkan token için şanslarını kullandılar. “sisterofvitalik” ve hxr.eth gibi popüler yatırımcılar token’ı satın almayı ihmal etmedi.

Bununla birlikte, bazı balina adresleri, üst adreslerden ve perakende sahiplerinden gelen aktif satışların olmamasına rağmen, varlıklarını zaten azalttı; bu, trader’ların ve yatırımcıların, piyasa manipülasyonunun hedefi haline gelen THE gibi varlıklara maruz kaldıklarında ne kadar dikkatli olmaları gerektiğini gösteriyor.

Şu anda, Uniswap ve MEXC’de yaklaşık 41 milyon token dolaşıyor ve merkezi olmayan platformları $THE token için en büyük pazarlar haline getiriyor. Çok sayıda zincir ve pazar araştırması platformu, token konusunda uyardı.

Bu tarz coinler yüksek risk içerdikleri için yatırım yapmadan önce detaylı araştırmalarınızı yapmanız ve en önemlisi temkinli davranmanızda fayda var.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?