Aralık 18, 2022

Bu Duyuru Popüler Meme Coin Fiyatını Uçurdu

SHIB ekosistemine ait token’lar olan Shiba Inu (SHIB), Doge Killer (LEASH) ve Bone ShibaSwap (BONE), güncel bir duyurunun ardından son 24 saat içinde büyük bir fiyat artışı kaydetti.

Meme coin için yeni duyuru

Küresel meme coin piyasası, son birkaç hafta içinde büyük bir satış baskısı altında kaldı. Bu düşüşün ortasında Shiba Inu ekosistemi, SHIB için gizemli bir geri sayım bağlantısı duyurdu. Aşağıda yapılan duyuruyu görebilirsiniz.

Paylaşılan bağlantı basın itibariyle 1 gün 8 saat sonrasına ayarlanmış bir geri sayıma yönlendiriyor.

Shiba Inu katman-2 çözümünün yakında çıkması bekleniyor. LEASH ve BONE’un bu noktada fayda açısında önemli bir rol oynayacağı tahmin ediliyor. Bu gizemli duyurudan bu yana dünyanın en büyük ikinci meme coin’i Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte %7’nin üzerinde değer kazandı. SHIB 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %42 artarak 223 milyon dolara ulaştı. Shiba Inu, basın zamanında yaklaşık 0.000009 dolar seviyesinde fiyatla işlem görüyor.

BONE fiyatı fırladı

Fiyat artışı yaşayan tek meme coin SHIB değil. Doge Killer fiyatı son 24 saat içinde %18 oranında arttı. LEASH, yazının yazıldığı sırada ortalama 341.5 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %74 artarak 1.1 milyon dolara ulaştı.

Bununla birlikte, Bone ShibaSwap, tüm Shiba Inu ekosistemi arasında kayda değer bir fiyat artışı kaydetti. BONE fiyatı son 24 saatte %35 fırladı. BONE, basın zamanında ortalama 0.967 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.