Ekim 23, 2022

Başarılı Analist Bu Altcoin’lerde Patlama Beklediğini Açıkladı


Son güncellenme : 23.10.2022 - 18:56

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) ve merkezi olmayan borsa protokolü Injective (INJ) için ralli beklediğini açıkladı.

Van de Poppe, 636.000 Twitter takipçisine, AVAX’ın fiyat düşmeye devam ederken RSI’ın (göreceli güç göstergesi) yükselmeye başladığını söyledi. Analist göre bu bir yükseliş sinyali ve alıcıların güç toplamaya başladığını gösteriyor.

“Pozitif Uyumsuzluk” (Bullish Divergence), piyasalar hareketlenirken 17 doları ve potansiyel olarak 20 doları hedefleyen bir geri dönüş bekliyorum.”

AVAX fiyat analizi pozitif uyumsuzluk

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Van de Poppe’nin bahsettiği “Pozitif Uyumsuzluk” (Bullish Divergence) fiyat düşmeye devam ederken indikatörün yükselmesi anlamına gelir.

Injective’i de inceleyen Van de Poppe, INJ’nin kısa düzeltme döneminin sona ermek üzere olduğunu düşünüyor.

“Evet, INJ bu bölgede darbe aldı ve güçlü bir şekilde sıçradı. Piyasaların bugün/yarın bu düzeltmeyi bitirdiğini ve tekrar yukarı döndüğünü düşünün, o zaman bu (altcoin) güç gösterecektir.”

INJ coin kripto para analizi

Analistin radarındaki bir diğer altcoin Ripple (XRP). Kripto analisti, XRP desteği 0.44 dolarda tutmayı başarırsa, altcoin’in potansiyel olarak 0.51 dolarlık yüksek aralığına sıçrayabileceğini düşünüyor.

“Düşük aralığa ve desteğe geri döndü, ancak buradaki ikinci test genellikle güç sağlamaz. Long pozisyon için hala iyi. Destek kaybedilirse -> 0.40 dolar sonraki alan.”

Ripple XRP analizi

Analistin takip ettiği son altcoin, Ethereum rakibi Near Protocol (NEAR). Van de Poppe’a göre, NEAR boğaları düşüşün önüne geçmek için önemli bir seviyeyi geri almalıdır. Aksi takdirde, akıllı sözleşme platformu düşmeye devam edebilir.

“Şimdiye kadar düşüş yönlü bir yeniden test yaptığı için, 3.10 doları geri almak, 4 dolara devam etmeyi etkinleştirir.”

Near Protocol fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?