Ekim 21, 2022

Altı Borsa Duyurdu: Bu Altcoin’ler Bugün Listelenecek!

Kripto para endüstrisinde ve blockchain dünyasında yaşanan gelişmeler yalnızca token’lardaki fiyat artışıyla sınırlı kalmamaktadır.

Önde gelen varlıkların yanı sıra altcoin olarak adlandırdığımız projeler de rekabete dahil olabilmek ve ekosistemlerini geliştirebilmek için birtakım yenilikler, güncellemeler yayınlamaktadır.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere bugün yedi farklı altcoin farklı borsalar tarafından listelenme haberlerini duyururken, on iki farklı altcoin ise etkinlik duyurlarını yaptı.

 • Aptos (APT), Phemex ve AscendEX borsaları tarafından listelenecek.
 • Flow (FLOW), BitMart tarafından USDT paritesiyle listelenecek.
 • Magic (MAGIS), Bitrue tarafından listelenecek.
 • MintMe.com Coin (MINTME), BitMart trafından listelenecek.
 • WAX (WAXP), Bitrue tarafından listelenecek.
 • Minted (MTD), MEXC Global tarafından listelenecek.
 • Swing DAO (SWING), LBank tarafından listelenecek.

Altcoin Etkinlikleri de Bir Hayli Hareketli

Bugünün altcoin etkinlikleri

 • Litecoin (LTC), General Event (CRYPTO) ve StormX (STMX), ‘Litecoin 2022 Zirvesi’ etkinliğinde bir araya gelecek. Etkinlik 21-22 Ekim tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek.
 • Storj (STORJ), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • ARPA (ARPA), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Waves (WAVES), bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Fringe Finance (FRIN), Wrapped ETH holder’larının ‘stabilcoin’ borcu alabileceğini açıkladı.
 • OneLedger (OLT), ürünlerini ve yol haritasını bugün açıklayacak.
 • Reef Finance (REEF), Telegram üzerinden Pax World’ün de katılacağı bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Aavegotchi (GHST) ve Polygon (MATIC), Discord üzerinden ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Stakecube (SCC), SCC PoW algoritmasında değişiklik yapacak. X11 algoritması ‘GPU temelli’ X25X algoritmasıyla değişecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?