Fidelity’den Müjde, Bu Altcoin için Kurumsal Hizmet!


Ethereum (ETH), ‘The Merge’ güncellemesiyle önemli destek aldı. İş kanıtından hisse kanıtına geçen blockchain, bu yılın olayı olmuştu. ETH’ye olan talep arttı ve benimsenme oranı güçlendi kaydetti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz habere göre Fidelity, bu ayın başında ‘Ethereum Endeksi Fonunu’ duyurmuştu. Yapılan yeni duyuruda ise ilginin arttığı görülebiliyor. Fidelity, müşterileri için saklama ve alım-satım hizmetlerini başlattı.

Ethereum için Kurumsal Hizmet 28 Ekim’de Başlıyor

Ethereum için kurumsal hizmet

Fidelity‘nin kurumsal müşterilerine gönderdiği e-posta’da detaylarda hizmetin 28 Ekim’de başlayacağı bildirildi. Fidelity hali hazırda Bitcoin için sunduğu bu hizmetleri aynı kalitede Ethereum için de sunacağının altını çizdi.

2022 yılının en çok beklenen gelişmelerinden birisi olan Ethereum Merge başarıyla tamamlandı ve ilgiyi arttırdı. Bu güncelleme birçok yatırımcıyı cezbetmeyi başardı. Söz konusu düşünce Fidelity’nin e-posta’sında da yer alıyor.

“Ethereum Merge tamamlandı ve birçok yatırımcı Ethereum’a yeni bir mercekten bakmaya başladı.”

Fidelity’nin ETH Index fonunun ilk satışını 26 Eylül’de gerçekleştirdiğini belirtmek oldukça isteriz. Şirket kısa sürede 5 milyon dolardan fazla para topladığını açıkladı. Bu fonun performansı muhtemelen varlık yönetimine en yeni projesini başlatmak için ihtiyaç duyduğu güvenceyi verdi.

Bitcoin, firmada hali hazırda oldukça değerli. Hatta Bitcoin’e olan yaklaşımları bile çok daha farklı. Şirketin, Ethereum’u kripto koluna dahil ederken, ikinci en büyük kripto para birimi hakkında aynı duygulara sahip olması muhtemel.

ETH Fiyat Hareketi

Ethereum, hafta boyunca hafif bir oynaklıkla karşı karşıyaydı. 1.200 dolarlık bölgeye düşüşünden kurtulduktan sonra ETH, bir dizi iniş ve çıkışa tanık oldu. Haber hazırlanırken, günlük yüzde 0,41 düşüşle ETH 1,291 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum fiyat haraketliliği

Ek olarak, altcoin bugün erken saatlerde 1.306 dolara ulaşmayı başardı. Fidelity’nin son duyurusu ile Ethereum fiyatında bir artış olması muhtemel. Ancak makroekonomik gelişmeler de fiyattaki hareketi etkileyecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?