Fidelity’den Müjde, Bu Altcoin için Kurumsal Hizmet!

0
Fidelity'den Müjde, Bu Altcoin için Kurumsal Hizmet!

Ethereum (ETH), ‘The Merge’ güncellemesiyle önemli destek aldı. İş kanıtından hisse kanıtına geçen blockchain, bu yılın olayı olmuştu. ETH’ye olan talep arttı ve benimsenme oranı güçlendi kaydetti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz habere göre Fidelity, bu ayın başında ‘Ethereum Endeksi Fonunu’ duyurmuştu. Yapılan yeni duyuruda ise ilginin arttığı görülebiliyor. Fidelity, müşterileri için saklama ve alım-satım hizmetlerini başlattı.

Ethereum için Kurumsal Hizmet 28 Ekim’de Başlıyor

Ethereum için kurumsal hizmet

Fidelity‘nin kurumsal müşterilerine gönderdiği e-posta’da detaylarda hizmetin 28 Ekim’de başlayacağı bildirildi. Fidelity hali hazırda Bitcoin için sunduğu bu hizmetleri aynı kalitede Ethereum için de sunacağının altını çizdi.

2022 yılının en çok beklenen gelişmelerinden birisi olan Ethereum Merge başarıyla tamamlandı ve ilgiyi arttırdı. Bu güncelleme birçok yatırımcıyı cezbetmeyi başardı. Söz konusu düşünce Fidelity’nin e-posta’sında da yer alıyor.

“Ethereum Merge tamamlandı ve birçok yatırımcı Ethereum’a yeni bir mercekten bakmaya başladı.”

Fidelity’nin ETH Index fonunun ilk satışını 26 Eylül’de gerçekleştirdiğini belirtmek oldukça isteriz. Şirket kısa sürede 5 milyon dolardan fazla para topladığını açıkladı. Bu fonun performansı muhtemelen varlık yönetimine en yeni projesini başlatmak için ihtiyaç duyduğu güvenceyi verdi.

Bitcoin, firmada hali hazırda oldukça değerli. Hatta Bitcoin’e olan yaklaşımları bile çok daha farklı. Şirketin, Ethereum’u kripto koluna dahil ederken, ikinci en büyük kripto para birimi hakkında aynı duygulara sahip olması muhtemel.

ETH Fiyat Hareketi

Ethereum, hafta boyunca hafif bir oynaklıkla karşı karşıyaydı. 1.200 dolarlık bölgeye düşüşünden kurtulduktan sonra ETH, bir dizi iniş ve çıkışa tanık oldu. Haber hazırlanırken, günlük yüzde 0,41 düşüşle ETH 1,291 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum fiyat haraketliliği

Ek olarak, altcoin bugün erken saatlerde 1.306 dolara ulaşmayı başardı. Fidelity’nin son duyurusu ile Ethereum fiyatında bir artış olması muhtemel. Ancak makroekonomik gelişmeler de fiyattaki hareketi etkileyecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın