Bu Altcoin’deki Kurulum %15 Kazanç Sağlayabilir!

Cardano fiyat grafiği bir süredir hızlı bir şekilde yükseliş kaydetmek için birtakım sinyaller veriyor. Eğer bu sinyaller başarılı olursa, yatırımcılar hızlı bir şekilde kazanç elde edebilirler ancak kurulumun çok hassas bir dengeye sahip olduğunu ve bu nedenle Bitcoin fiyatını iyi takip etmeleri gerektiğini hatırlatarak detaylara geçmek isteriz.

Cardano Fiyatı Belirsizliğini Koruyor

Cardano fiyatı, üçlü dibin bir varyasyonu olan “triple tap” kurulumunun oluşturulmasından sonra yükselmeye başladı. Teknik oluşumda, merkezi olan birinci ve üçüncü alçak salıncağın altında sapan üç farklı düşük salınım bulunur. Üçüncü düşük salınım genellikle birinciyle aynı seviyede oluşur.

Ralli ise genelde ilk düşük vuruşun son tekrar testinden sonra başlamaktadır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere,  Cardano fiyatı için ilk düşük seviye 13 Haziran’da 0,435 dolarda oluştu ve ADA 18 Haziran’da bunun altına saptı. Son yeniden test 30 Haziran’da olmasına rağmen, yükseliş momentumu yeterli değildi ve bu da bir konsolidasyon yarattı. Ancak fiyat, 0,443 dolardan 0,459 dolara uzanan dört saatlik bir talep bölgesi oluşturdu ve bu, uzun süredir gecikmiş yükselişi tetiklemede yardımcı oldu.

Daha ileri dönemler için yatırım yapmak isteyenler, Cardano fiyatının %15 artmasını ve 0,550 dolarlık engeli yeniden test etmesini ve etrafındaki likiditeyi toplamasını bekleyebilir. Daha güçlü yükseliş senaryosunda, ADA bir sonraki seviyeye 0,628 dolardan ulaşabilir.

Cardano

Tüm iyimser görümden bağımsız olarak, 0,435 dolar destek seviyesinin altında dört saatlik bir mum çubuğu, bu kurulumu geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, Cardano’nun ayağa kalkmayı denemek için herhangi bir şansı olması için söz konusu seviyenin üzerinde hızlı bir şekilde toparlanması gerekir.

Boğalar bunu da başaramazsa, sonraki haftalık destek seviyesini 0,380 dolar olarak yeniden test eden %12’lik bir düşüşle sonuçlanabilir. Yatırımcıların en olarak makro ortamdaki gelişmeleri yakından takip etmelerini tavsiye ederiz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.