Mayıs 1, 2022

Bu Altcoin’de Dip Diğer 2’sinde ise Büyük Ralliler Bekleniyor!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Cosmos (ATOM) ve The Graph’in (GRT) fiyatlarında bir fırlamanın yaşanacağını tahmin ederken bir Ethereum (ETH) rakibinin ise dibe ulaşmak üzere olduğuna dair tahminlerde bulundu.

Near Protocol (NEAR) dibe ulaşmaya oldukça yakın

Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen analist, 174.500 Twitter takipçisine geliştirici odaklı blok zinciri olan Near Protocol’ün (NEAR) yerel bir dibe ulaşmaya yakın olduğunu söyledi.

“Bunun, burada 10 dolar civarında kısa vadeli bir dip bulacağına inanıyorum. Bu mevcut bir talep alanı ve aynı zamanda hacim profilinde bir PoC (kontrol noktası)/200 günlük EMA (üstel hareketli ortalama).

near usd grafiği

Yazım sırasında yüzde 8’in üzerinde bir artışla işlem gören NEAR, bu yılın başlarında bastığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.44 dolardan yüzde 43’lük bir düşüşle 11,71 dolardan el değiştiriyor.

Analist ATOM’da ralli bekliyor

Trader’ın listesindeki bir diğer kripto para birimi, geliştiricilere birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmak için araçlar sunan merkezi olmayan bir ağ olan Cosmos‘un yerel token’ı olan ATOM. Altcoin Sherpa, ATOM’un şu anda “korkunç” göründüğünü, ancak kripto para biriminin önemli bir destek alanına yaklaşırken bir relief rally (yardım rallisi) başlatmasını beklediğini söylüyor.

“Söylemeye gerek yok, ancak altcoin’lerin çoğu berbat görünüyor ve önemli seviyeleri kaybediyor. Bunların birçoğu için yakında geçici bir sıçrama olması gerektiğini düşünüyorum, ancak BTC istikrar kazanana kadar piyasa yapısında herhangi bir değişiklik beklemiyorum.”

cosmos dip grafiği

ATOM şu anda son 24 saatte yaklaşık yüzde 3’lük bir düşüşle 17,92 dolar seviyesinde bulunuyor.

The Graph (GRT)

Analistin radarındaki son kripto para birimi ise, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT). Altcoin Sherpa, GRT’nin güçlü işaretler verdiğini ve altcoin’in şu anda yaklaşık yüzde 30’luk bir artış başlatmak için ani direncini 0,394 dolarda kırması gerektiğini söylüyor.

“Bu seviyede bir flip (direnci desteğe çevirmek) gerçekleştirebilirse, 0,51 dolar göreceğimize inanıyorum.Bunun son zamanlarda iyi gittiğini görmek biraz garip garip ama geçici bir dibe ulaşmış gibi görünüyor.”

grt dip grafiği

Son 24 saatte yaklaşık yüzde 7’lik bir düşüş yaşayan GRT, yazım sırasında 0,30 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.