Bu Altcoin’de Boğalar Ralli Tetikleyebilir: Güç Gösteren Tek Coin!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto analisti, dijital varlık piyasalarında devam eden ciddi düzeltmenin ortasında büyük bir altcoin‘in benzersiz güç belirtileri sergilediğini söylüyor.

Michaël van de Poppe 614.000 takipçisine, dünyanın en büyük kripto borsa platformu Binance’in yardımcı token’ı Binance Coin‘in (BNB) şu anda çekici bir piyasa yapısına sahip olan birkaç kripto para biriminden biri olduğunu söylüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, BNB boğalarının 215 ila 211 dolar arasında bir yerde token’ı satın alarak bir ralli yakalayabileceğine inanıyor:

“Potansiyel olarak uzun vadeli potansiyeli olan kriptolara bakmak söz konusu olduğunda, [stablecoin] USDT paritesindeki BNB muhtemelen bakacağım tek kripto para birimidir. Şu ana kadar seviyeleri reddediyor gibi görünüyordu, ama aslında ilerliyoruz, seviye kazanıyoruz…

Devam etmeden önce burada ulaşılan bir seviyeyi görmek istiyorum. Bu nedenle, BNB’de uzun vadeli avlanmak istiyorsanız, 216 ila 215 dolar seviyesinden başlamanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Belki biraz daha garanticiyseniz 211 dolara bakmaya başlayabilirsiniz, ancak şu anda güç gösteren tek kripto para birimi bu.”

Kripto uzmanı, BNB mevcut fiyattan yaklaşık yüzde 20 daha yükselerek 256 dolar seviyesine ulaşma yolunda olabileceğini söyledi.

“BNB için burada hala iyi görünüyor. ETH [Ethereum] üzerindeki yapı da buradakine benziyor.”

Binance coin analiz

Bitcoin (BTC) söz konusu olduğunda ise analist, piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığının önünde üç potansiyel senaryo olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’i incelediğimde önümüzde birkaç senaryo var. Şu anda, en düşük onayla birlikte, ilk destek seviyesi üzerinde duruyor. En düşük seviyelerin süpürülmesi ve geri kazanılmasının 20.000 dolar seviyesine doğru bir tetikleme veya bu seviyeyei destekten dirence çevirmesini tercih ederim.”

Bitcoin usdt analizi

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.