Bu Altcoin Piyasa Çöküşüne Direndi: Fiyatı Patladı!

Meme coin alanının en yeni üyelerinden Dogechain (DC), piyasaya sürüldükten yalnızca dört sonra %300 artmayı başardı. Dogechain, Perşembe ve Pazartesi günleri arasında %300 artmayı başardı ve erkenden yatırım yapan yatırımcılarını ödüllendirdi. Bu artışı takiben token %25 daha artmayı başardı ve yükseliş ivmesini koruyor.

[irp posts=”63191″ name=”Dogechain Nedir? Dogecoin ile Bağlantılı mı?”]

Meme coin, endekslerde ilk çıkışını 0,0009 dolardan yaptı ve ertesi gün bir sıfır silmeyi başardı. Dört gün içinde %300’lük bir yükselişin ardından Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0009 dolara yükseldi.

Yaşanan fiyat artışının Bitcoin fiyatının 20.000 doların altına düştüğü bir dönemde geldi. Hatırlanacağı üzere Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ın enflasyonla mücadele için başka bir faiz artırımına işaret eden bir konuşma yapmasından sonra kripto para piyasasında büyük bir düşüş yaşandı.

Dogechain Fiyatı Neden Yükseliyor?

Dogechain, önde gelen kripto borsası KuCoin tarafından listeleneceği haberi sonrası fırladı. KuCoin’in dünya çapında yaklaşık 20 milyon kullanıcısı var ve listeleme, yatırımcıların kapılarını Dogechain’e açarak yeni yatırımcıları çekti.

KuCoin, DC’yi listelemenin yanı sıra, kullanıcıların DC ödülleri ve airdrop’ları kazanmalarına olanak tanıyan bir “karnaval ödül havuzu” da oluşturdu. ‘Dogechain Listeleme Karnavalı’ daha fazla ilgi gördü ve yatırımcıların token kazanarak bir başlangıç ​​yapmasını sağladı.

Dogechain aynı gün Gate.io, MEXC Global ve LBank’ta da listelendi. Elbette meme coin’in sosyal medyada büyük bir ilgi görmesi yatırımcıların da erken girip kâr elde etmesi beklentisi de fiyatta artışı tetikledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin ve Shiba Inu’nun ilk günlerinde treni kaçırdığını hisseden yatırımcılar, hayat değiştiren kazanımlar sağlayabileceğine inanarak meme coin’lere erkenden yatırım yapmayı tercih ediyorlar.

Bu nedenle, tüm bu gelişmeler Dogechain’i dört gün içinde %300 artırarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardı. Bununla birlikte, Dogechain hayat değiştiren kazançlar sağlayıp sağlayamayacağını veya buradan geriye doğru ticaret yapıp yapmayacağını sadece zaman gösterecek.

Basın zamanında, Dogechain 0,00361106 dolardan işlem görüyordu ve 24 saatlik günlük ticarette %19,6 artış kaydedi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.