Bu Altcoin Alev Alev: 177 Milyon Dolarlık Yakım Geldi!

Çinli kripto muhabiri ve blog yazarı Colin Wu, OKX’in bu yıl yerel OKB token’larının büyük bir kısmını kaldırdığını paylaştı. Bu arada Whale Alert, büyük miktarlarda OKB token’ı içeren bazı hareketler tespit etti. Detaylar haberimizde.

Son Yakım

OKX kripto devi tarafından yayınlanan bir blog gönderisine göre geri al ve yak programının 19. turu geçen yıl 1 Aralık tarihinde başladı ve 2023 Şubat ayının son gününde sona erdi. Bu süre zarfında ekip, altcoin’i ikincil piyasadan geri satın almayı ve ardından yaklaşık 177.000.000 dolar değerinde toplam 5.183.976,43 OKB’yi ölü cüzdanlara göndermeyi başardı (90 günlük ortalama fiyat üzerinden dolar değeri hesaplanmıştır).

Duyuruda ayrıca OKX’in spot işlemler üzerinden alınan ücretlerin %30’unun OKB’yi geri satın almak için harcadığı belirtildi.

Büyük OKB Transferleri

Önde gelen kripto izleme platformu Whale Alert, 23 Mart’ta OKB taşıyan 26 işlem tespit etti. Her biri 180.000 token olmak üzere toplamda 4.680.000 OKB taşıdı. Hepsi OKX yakım cüzdana (0xFf1Ee8604F9ec9C3bB292633bB939321AE861B30) gönderildi.

Bunların yanında blog yazısına göre OKB’nin dolaşımdaki arzı 241.454.998 token seviyesinde bulunuyor. 2019’dan bu yana toplam 58.545.001.93 adet altcoin dolaşımdan kaldırıldı.

Son olarak basın zamanında OKB 44.36 dolar seviyesinde işlem görüyor. 16 Şubat’ta OKX’in kurucusu Star Xu’nun yeni bir OKBChain’i piyasaya sürdüğünü duyurmasıyla OKB fiyatları tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 52.31 dolara kadar ulaşmıştı.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.