Ocak 4, 2022

Bu 5 Altcoin’in Kazançları 2022’de Katlanarak Artacak: Michal van de Poppe Açıkladı!

Kripto Analisti Michal van de Poppe’a göre, Ethereum rakibi Solana (SOL) ve dört altcoin’in fiyatı bu yıl katlanarak artmaya hazırlanıyor.

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir kripto stratejisti ve trader olan Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) dahil olmak üzere bu yıl büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü beş altcoini açıkladı.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 159.000 YouTube abonesine Solana ve Avalanche (AVAX) gibi katman-1 altcoinlerin önünde “devasa” bir 2021’e olduğunu ve bu kripto sektörünün 2022’de de büyümeye devam etmesini beklediğini söyledi.

“Örneğin, çok başarılı olan 2021 katman-1’lerinin birkaç örneği, örneğin Solana birkaç dolardan geldi ve 240 dolara çıktı.

AVAX, kesinlikle şaşırtıcı olan, birkaç dolardan geldiği ve 140 dolara doğru hızlanmaya başladığı benzer bir şeydi.

“20212de muazzam derecede başarılı olan katman-1’lerin birkaç örneği; mesela Solana sadece birkaç dolardan 240 dolara kadar çıktı.

AVAX da benzer olarak kesinlikle inanılmaz bir performans gösterenlerden biriydi, birkaç dolardan başlayıp 140 dolara doğru hızlanmaya başladı.

Dolayısıyla, istediğiniz sonuçları elde etmek ve çok dengeli bir tane [portföy] elde etmek istiyorsanız, portföyünüze dahil etmeniz gereken şeyler katman-1 platformları.”

Trader’ın listesindeki bir diğer altcoin ise, merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos (ATOM). Van de Poppe’a göre, Cosmos higher high ve higher low’lar kaydetmeye devam ederken bir ralli için hazırlanıyor.

“Ayrıca, portföyünüzü oluşturması gereken daha fazla altcoin veya katman-1 protokolü var, bunlardan ilki kesinlikle şu anda kendisini yeni bir koşunun gerçekleşmesi için hazırlayan ATOM.

Eğer Cosmos’un grafiğine bakarsak, buna temel olarak bakarsam, Cosmos’un ralliye başlama konusunda kesinlikle hevesli olduğunu düşünüyorum.”

Analistin listesinde sırada, Van de Poppe’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 55 dolardan sonra yaşadığı düzeltici hareketine rağmen hala uzun vadeli yükselişte olduğunu söylediği birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot (DOT).

“Aynı şey Polkadot için de geçerli. Burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü, ancak hala higher high’lar ve higher low’lar yapıyoruz.”

Van de Poppe ayrıca merkezi olmayan finans (DeFi) sektörü ile de ilgileniyor ve stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim tokeni olan Curve DAO Token’in (CRV) favorilerinden biri olduğunu söylüyor.

“[CRV] şu anda uyanıyor ve diğerleri de hareket etmeye devam edecek. 2021, DeFi için korkunç bir yıldı. 2022 büyük olasılıkla DeFi için harika bir yıl olacak.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.