Nisan 18, 2022

“Bitcoin’de Kontrol Boğalarda” Diyen Analist Düşüşü Önemsemiyor! İşte Nedeni

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının gelecek yıl içinde şaşırtıcı yeni zirvelere ulaşacağını söylüyor.

Yeni bir YouTube güncellemesinde DataDash sunucusu Nicholas Merten, 515.000 abonesine, son dalgalanmalara rağmen boğaların kripto piyasalarını kontrol etmeye devam ettiğini söyledi.

“Elbette, piyasa her şey göz önünde bulundurulduğunda heyecan verici değil, en azından şu anda. Esasında birikimin oluşmaya başlaması, bir trendin oluşmaya başlaması asla heyecan verici değildir. Burada anlaşılması gereken önemli şey bu… 

Bitcoin almak için yükseliş trendine girene kadar beklemek istiyorsanız, istediğinizi yapın. Bu tamamen iyi bir şey. Şimdi Bitcoin almak isteyip istemediğiniz konusunda sizi eleştirmeyeceğim. Buradaki amacım bu değil. Odaklanmak istediğim şey, özellikle inancın döngüleri yukarı ve aşağı yönlendirdiği bu döngüde veya boğa piyasasında zaman aldığı önemli bir gerçek. Bunun zaman alacağını anlamamız gerekiyor.”

Merten, 2021 baharının sonlarının ve yazının başlarının, Bitcoin’in toparlanmaya başladığı zaman olduğunu ve o zamandan beri higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi) ve higher high’lar (bir önceki zirveden daha yüksek bir zirve gelmesi) oluşturduğunu belirtti. Analist bunun, işler ne kadar sallantılı görünürse görünsün boğaların hala sorumlu olduğunun bir işareti olduğunu düşünüyor.

Boğalar hala kontrol altındayken Merten, önümüzdeki yıl 150.000 ila 200.000 dolar arasında bir fiyat hedefiyle Bitcoin için yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bitcoin grafiği

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.