Şubat 13, 2023

Bitcoin Uzmanı İki Altcoin’e Dikkat Çekti: Ralli Geliyor!

Bitcoin fiyatının 2018 yılındaki dibini doğru tahmin eden Smart Contracter, Ethereum (ETH) yükseliş sinyali vermesinin yanı sıra Bitcoin’nin de yeni bir ralliye hazırlandığını belirtti.

Bitcoin Fiyatını Bilmişti: Analist Yatırımcılara Tüyoyu Verdi!

Analist, Bitcoin’in düzeltici dönemini tamamladığını ve artık yukarı yönlü bir patlamaya hazır olabileceği düşüncesinde.

Dürüst olmak gerekirse bunun Bitcoin için en düşük seviye olduğunu düşünüyorum, buradan günlük 25.500 dolara kadar bir yükseliş daha hedefliyorum.

Bitcoin fiyat tahmini

Smart Contracter, Elliott Dalga teorisini uygulayan popüler analistler arasında yer alıyor. Teoriye göre, yükselişe geçen bir varlık beş dalgalı bir ralliden geçer; birinci, üçüncü ve beşinci dalgalar dürtü dalgalanmaları, ikinci ve dördüncü dalgalar ise düzeltici dönemlerdir.

Pantera Capital'den Boğa Yorumu: Favorimiz Bu Kripto Varlık!

Analistin grafiğine bakıldığında, şu anda devam eden beşinci dalga ile dördüncü dalganın sonunu tahmin ettiği görülüyor. Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 21.821 dolar değerindeydi.

Ethereum‘a gelince, analist ETH boğalarının yükselen bir kanalın yükseliş trend çizgisini başarıyla savunmayı başardığına inanıyor.

ethereum fiyat tahmini

Kripto stratejisti aynı zamanda eşler arası ödeme ağı Litecoin‘in (LTC) fiyat hareketini de izliyor. Smart Contracter’a göre, paritenin düşük zaman diliminde birden fazla direnç göstermesinin ardından Litecoin, Bitcoin (LTC/BTC) karşısında yükseliş sinyalleri veriyor.

Litecoin Bitcoin fiyat analizi

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?