Şubat 13, 2023

Pantera Capital’den Boğa Yorumu: Favorimiz Bu Kripto Varlık!

Kripto ürün odaklı yatırım firması Pantera Capital, Bitcoin fiyatının dip seviyeleri gördüğünü düşünüyor. Firma, bir sonraki boğa döngüsünün yaşandığı görüşünde. Dan Morehead konuya ilişkin şunları kaydetti: “Uzun vadede, Bitcoin fiyatı son on iki yılda yıllık ortalama 2,3 katlık seküler bir yükseliş trendi içinde olmuştur.”

Pantera Capital Bir Sonraki Boğa Piyasasında

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pantera Capital Şubat ayı “Blockchain Mektubunu” geçen hafta yayınladı. “Yedinci Boğa Döngüsü” başlıklı mektup, kurucu Dan Morehead ile yatırım ortakları Ryan Barney ve Sehaj Singh tarafından kaleme alındı. Pantera Capital, kripto para birimleri, dijital varlıklar ve blok zinciri teknolojisi konusunda uzmanlaşmış bir yatırım firmasıdır. Bu nedenle firmanın yorumları topluluk tarafından yakından takip edilmektedir.

Blok zinciri varlıklarının Bitcoin‘i vekil olarak kullanarak en düşük seviyeleri gördüğüne ve faiz oranına duyarlı varlık sınıflarında ne olursa olsun bir sonraki boğa piyasası döngüsünde olduğumuza inanıyorum.

“Bu, altı ayı döngüsünden sonra yedinci boğa döngüsü olacak” yorumu ise yazıda dikkat çekti. Morehead mektubunda Pantera’nın 10 yıllık Bitcoin döngüsünden geçtiğini ve kendisinin de 35 yıllık benzer döngülerde işlem yaptığını açıkladı.

Meme Coin’de Büyük Gün Yaklaşırken 24 Trilyonluk Yakım Geldi!

Kurucu, Kasım 2021’den Kasım 2022’ye kadar BTC fiyatındaki düşüşün “tipik döngünün medyanı” olduğuna inanıyor.

“Bu, bir önceki boğa piyasasını tamamen silmekten daha fazlasını yapan tek ayı piyasasıdır. Bu durumda, bir önceki rallinin %136’sı geri verilmiş oldu.”

pantera capital bitcoin fiyat tahmini

Medyan düşüş 307 gün sürdü ve bir önceki ayı piyasası 376 gündü. Medyan düşüş -%73’lük bir düşüş kaydetti ve son ayı piyasası -%77 ile sona erdi. Sanırım bunu geride bıraktık ve yükselişe geçmeye başladık.

Uzun vadede, Bitcoin fiyatı son on iki yılda yıllık ortalama 2,3 katlık seküler bir yükseliş trendi içinde olmuştur.

Kaynak : News.Bitcoin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?