Ekim 29, 2022

Binance’ten Listeleme Duyurusu Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu


Önde gelen kripto borsası Binance, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Cosmos (ATOM) tabanlı bir altcoin’i listeleyeceğini duyurdu. Listeleme duyurusu altcoin fiyatını harekete geçirdi.

Binance, Osmosis (OSMO) için alım satım hizmetlerini kullanıma sundu. Osmosis blockchain’ler arası iletişimi (IBC) kullanarak chain’ler arası işlemleri etkinleştirmeyi amaçlayan Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) üzerine kurulu otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) protokolüdür.

Başka bir deyişle, Cosmos‘u sanal alan, Osmosis’i tüm çeşitli dApp’leri birbirine bağlayabilen bir oluşum olarak değerlendirebiliriz.

Binance Duyurusundan Önce

Osmosis’in yerel yönetim token’ı OSMO, Binance’in duyurusundan önce 1.30 dolar civarında işlem görüyordu ve ardından hızla %33’ün üzerinde bir artışla 1.73 dolara kadar yükseldi. Piyasa değerine göre 209. sıradaki kripto varlığı, o zamandan beri kısmen geri çekildi 1.59 dolar seviyesinde işlem görüyor. Fiyat artışına rağmen, Mart ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 11.25 dolardan hala %85 oranında geride.

Osmo coin analiz

Son olarak Binance’in, Osmosis’i (OSMO) İnovasyon Bölgesi’nde listelediğini belirtmekte fayda var. “İnovasyon Bölgesi”, hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek kripto varlıkları için özel bir trading alanıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?