Ekim 14, 2022

Benjamin Cowen: Bu Altcoin Bitcoin’in Önüne Geçecek!


Popüler kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin konusunda iyimser olduğunu açıkladı. Analist altcoin’in Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyor.

Cowen Altcoin Daily’e verdiği yeni bir röportajda, Chainlink (LINK) hakkındaki olumlu düşüncelerini dile getirdi.

“Şu anda kanalımda bahsettiğim pek çok şey Bitcoin hakimiyetinin nasıl çok daha yukarılara çıkması gerektiğiyle ilgili. Bununla birlikte hakimiyet yükseldiğinde bile Bitcoin’den daha iyi performans gösteren birkaç altcoin olduğunu da söylüyorum. Ve eğer bir ayı piyasasının sonunda ve bir sonraki boğa piyasası öncesi birikim aşamasında tarih herhangi bir göstergeyse, Chainlink bakmak için mantıklı bir yer.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Cowen, merkezi olmayan blockchain ağının akıllı sözleşmeleri ve güvenli veri paylaşımını sağlamak için birçok projeye entegre edildiğini söylüyor. Ancak, genel ayı piyasası koşulları nedeniyle proje gücünü fiyata yansıtamıyor.

“Chainlink, pek çok kripto para birimi için bir omurga görevi görüyor.… Yıllar boyunca, kendisini ne kadar çok kripto para projesine entegre ettiğini gördük. Blockchain aracılığıyla gerçek zamanlı feed’ler sağlamada çok değerli bir hizmet sağladığını iddia ediyorum.

Son zamanlarda iyi gitmediğini düşünüyorum ama bunun nedeni Chainlink’in harika bir proje olmaması değil, bu daha çok genel piyasa riski ve aslında bir ayı içinde olduğumuz gerçeğiyle ilgili. Ancak Chainlink’in temellerinin ayı piyasasında bazen boğa piyasasında olduğundan biraz daha iyi parladığını düşünüyorum.”

Analist son olarak önümüzdeki aylarda, ABD’nin faiz oranlarını artırması nedeniyle piyasalarda devam eden bir gerileme olması durumunda LINK‘in fiyatının ne kadar iyi dayanacağını görmek istediğini söyledi.

“Beklediğim şeylerden biri, Fed’in faiz oranlarını artırmaya devam etmesiyle yıl sonuna doğru LINK’in ne kadar iyi dayanacağı ve Bitcoin’e karşı nasıl performans sergileyeceği.” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?