Balinalar Bu Meme Coin’i Terk Ediyor: 37 Milyon Dolarlık Satış!

On-chain veriler, en zengin Ethereum balinalarının son iki gün içinde büyük miktarda Shiba Inu sattığını gösteriyor. Veri platformu WhaleStats tarafından paylaşılan güncel verilere göre, bugün birkaç saat önce, Ethereum blockchain’indeki en büyük balinalar, toplamda yaklaşık 3 trilyon Shiba Inu sattı.

37.3 milyon dolarlık SHIB satışı

Balina takip şirketi, son birkaç saat içinde balinaların SHIB çantalarının önemli ölçüde küçüldüğünü ve önceki 157 milyon dolarlık hacimden yalnızca 119.787.272 dolara düştüğünü gösterdi. Böylece toplam 2.836.501.901.140 Shiba Inu satışı gerçekleşti.

Bu gelişmenin sonucu olarak SHIB, balinaların kripto varlıklarının ilk on listesinde beşinci sıraya düştü. Meme coin, bugün erken saatlerde  sahip olduğu %5.29 oranına karşılık, şu an bu yatırımcıların portföyünün %1.92’sini oluşturuyor.

Silverway

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bununla birlikte, en büyük 100 ETH balinasının her satıştan sonra Shiba Inu’den rutin olarak satın alması nedeniyle balinaların tekrar SHIB pozisyonlarına geri dönmesi bekleniyor. Balinaların bir sonraki düşüşte giriş pozisyonu alması ve düşüşlerden faydalanması muhtemel.

Shiba Inu gelişmeleri

Shiba Inu, bu yıl fiyatını sürdürülebilir bir şekilde artırabilecek çeşitli gelişmelere sahip. Meme coin, yemek, moda, oyun ve metaverse gibi çok sayıda segmente girdi. Yaklaşan Shıba Inu güncellemeleri ise şu şekilde:

  • Shibarium katman-2 network
  • Shiba Inu Eternity oyunu
  • ShibaSwap 2.0
  • ShibaNet
  • Treat token
  • SHI stablecoin

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.