Balinalar Bu Altcoin’den Toplamaya Devam Ediyor: Olağanüstü Performans!

Cardano‘nun olağanüstü performansının bir göstergesi olarak, kripto para biriminin önemli piyasa faaliyetini vurgulayan büyük işlemlerde şaşırtıcı bir şekilde 313 milyar ADA token’ı taşındı. Bu büyük ölçekli işlem telaşının ortasında, bu işlemlerin toplam hacmi 70.000’i aşarak ağın önemli veriminin altını çizdi.

Yüz bin doları aşan işlemlerle tanımlanan büyük işlem hacmi, ağdaki balina faaliyetinin önemli bir göstergesidir. Bu tür önemli hareketler, ADA token fiyatını önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte, hacimdeki dramatik artışa rağmen, ADA’nın fiyatı son yedi gün içinde yaklaşık %4’lük bir dalgalanma ile oldukça nötr bir performans göstermiştir.

Cardano

Önemli miktarda Altcoin‘in aşınmasına rağmen bu fiyat hareketi eksikliği, balinaların ellerindeki varlıkların farkına vardığını gösteriyor olabilir. Diğer bir deyişle, halk arasında “balinalar” olarak bilinen büyük ADA sahipleri, ADA tokenlarını başka adreslere taşıyor ya da başka varlıklara dönüştürüyor olabilir. Alım baskısı satış baskısını dengelediğinden, bu tür bir faaliyet genellikle fiyat istikrarına yol açabilir.

Bununla birlikte, balinaların varlıklarını satma niyeti olmadan basitçe transfer ediyor olmaları da mümkündür. Gelecekteki işlemler için hazırlık yapıyor, portföylerini birden fazla adreste çeşitlendiriyor ya da varlıklarını güvence altına alıyor olabilirler. Daha fazla bilgi olmadan, bu büyük işlemlerin ardındaki kesin niyetleri belirlemek zordur.

Sebepleri ne olursa olsun, bu yüksek değerli işlemler büyük yatırımcıların Cardano ağının potansiyeline duydukları güvenin altını çizmektedir. Bazı eleştirilere rağmen, Cardano’nun performansı ve balinalar tarafından taşınan ADA’nın büyük hacmi, ağın temel büyümesinin ve teknik uygunluğunun bir kanıtıdır.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.