%720 Arttı: Altcoin Bu Gelişme Sonrası Bir Haftada Uçuşa Geçti

  • Merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründen bir altcoin, proje protokolündeki bir sonraki aşamaya hazırlanırken son yedi gün içinde tüm kripto para piyasasını büyük bir farkla geride bıraktı.

Popüler dijital varlıklar sakin bir hafta geçirirken uçuşa geçen BarnBridge (BOND), kullanıcıların DeFi ile ilişkili riskleri en aza indirmesini sağlamayı amaçlayan bir cross/çapraz platform risk yönetimi protokolüdür.

BarnBridge’in yönetim ve stake için kullanılan ERC-20 tokeni BOND, bu hafta 2,94 dolardan en düşük 24,11 dolara fırladı ve bu hafta sadece yedi gün içinde neredeyse yüzde 720’nin üzerinde bir kazanç yaşamış oldu.

bond

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu göz kamaştırıcı ralli, projenin en son güncellemesiyle ilgili beklentilerin bir sonucu olarak geldi. BarnBridge’in Twitter sayfası, projenin ikinci versiyonunun (V2) yayınlanmasının oldukça yakın bir tarihte gerçekleşeceğini söyledi.

“Bu, BarnBridge v2’nin geliyor olduğuna dair bir hatırlatmadır. Denetimler devam ediyor ve sürdürülebilir sabit getiri yolda.”

BarnBridge’in Discord sunucusunda yapılan açıklamaya göre ise, kurucu ortak Tyler Ward, güncelleme için ön uç ve arka uç kodunun çoğunun Ağustos ayına kadar tamamlanacağını söylüyor.

“Kod geliyor. İşlerin beklediğinizden daha hızlı, aynı zamanda beklediğinizden daha yavaş gerçekleştiğini hissettiğiniz bir aşamadayız; bu, işlerin bir araya geldiğinin ve zaman çizelgelerinin daha gerçekçi bir hale geldiğinin bir işaretidir.”

Bu noktada, denetim boyunca devam eden değişiklikleri göndermemize izin veren harika bir denetim firmamız olduğundan, ön ucu ve arka ucu senkronize olarak güncelleyebildik.

Sanırım 9 Ağustos’a kadar kod tabanlı ön uç/arka uç (denetimdeki değişiklikler) ile işimiz bitecek. Hala yapacak bazı arka uç işlerimiz var. Bunun ardından muhtemelen yumuşak bir lansman ile işleri ilerletmeye başlayacağımız bir haftamız olacak.”

Yazım sırasında BOND token, haftalık en yüksek seviyelerinden biraz geri çekildi ve yüzde 9’un üzerinde bir artışla 23,44 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.