Nisan 18, 2022

ApeCoin (APE) Fiyatı, Tüm Gelişmelere Rağmen Sorun Yaşıyor

ApeCoin (APE) fiyatı son iki haftadır kayıplarını telafi etmeyi başaramadı. Analistlere göre APE fiyatındaki düşüş eğilimi devam edecek ve fiyat daha düşük seviyelere gerileyecek.

ApeCoin Düşüş Görünümünü Koruyor

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin sahiplerine dağıtılan metaverse token ApeCoin, düşüş trendinden kurtulmak için mücadele etmeye devam ediyor. Tüm bu çabalara rağmen ApeCoin fiyatı 20 dolarlık listeleme fiyatına ulaşamadı ve yaklaşık bir ay önce 17.17 dolarlık en yüksek değerine ulaşmakla yetindi.

O zamandan beri, ApeCoin %35 değer kaybetti. Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin geliştirilmesinin arkasındaki şirket Yuga Labs ise kısa bir süre önce Coinbase ile birlikte ilk film için koleksiyonu hazırlamaya başladıklarını açıklamıştı.

Bored Ape Yacht Club daha önce, vinil ve plastik koleksiyon ürünleri endüstrisine de giriş yapmıştı. Tüm bu gelişmelere rağmen NFT koleksiyonundaki ortaklıklar ve güncellemeler, ApeCoin fiyatını olumlu yönde etkileyemedi.

Tüm bu gelişmeler devam ederken, Ethereum balinaları portföylerini genişletmek için APE satın aldı. Ethereum balinalarının yaptığı birikime rağmen fiyat yükselmeyi başaramadı.

ApeCoin fiyat trendini değerlendiren analistler düşüş eğiliminin devam edeceğini tespit etti. Ünlü analist Ben Atlin, ApeCoin fiyatının Mart’ı %14 kayıpla kapattığının altını çizdi. Metaverse token 11.50 doların altında bir destek gösteremiyor ve bu seviyenin altına bir düşüş, APE’de önemli bir çöküşün de nedeni olabilir.

Analist, APE sahiplerinin, daha önce 9 dolarlık aşağı yönlü bir hedefe ulaştığı için, fiyat 11.50 doların altına düştüğünde endişelenmeleri gerektiğini savunuyor.

ApeCoin fiyatındaki önemli bir düşüş, en kötü senaryoda onu 8 dolar seviyeye doğru düşürebilir.

FXStreet analistleri ise ApeCoin üzerinde düşüş sinyalleri ve çökmekte olan satış baskısı tespit ettiler. 14 dolarda yaşanan kesin ret, düşüş işaretiydi ve metaverse tokeninde düşüşe geçtiği için daha fazla kayıp sinyali verdi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.