Kasım 19, 2023

Analist Shiba Inu Tahmininde Tarih Verdi: %74’lük Patlama İçin Geri Sayım Başladı!

Kripto paraların dinamik dünyasında, yatırımcılar ve analistler sürekli olarak gelecekteki kazanç fırsatlarını değerlendiriyor. Son zamanlarda popülerlik kazanan Shiba Inu (SHIB), ünlü bir kripto analisti olan Kaleo’nun dikkatini çekti. Kaleo, SHIB’in büyük kazançlar elde etmeye hazır olduğuna inanıyor ve bu beklentisini açıklamak için çeşitli analizlere dayanıyor. İşte detaylar…

Kaleo’nun analizine göre, Shiba Inu’nun potansiyel yükselişi, coinin yatay direnci kırıp bu seviyeyi destek olarak teyit etmesine dayanıyor.

“Sanırım mumlar ekranın en sağ tarafına ulaştığında, yeşil kutuya çarpan birkaç yeşil mum göreceğiz.”

SHIB meme coin

Analist, SHIB’in teknik grafik analizine dayanarak, Aralık başında 0,000015 doların üzerine çıkacağı bir tahminde bulunuyor. Basın zamanında SHIB, 0,00000861 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Eğer Kaleo’nun öngörüsü gerçekleşirse, bu, yatırımcılara %74’ün üzerinde bir kazanç sağlayabilir.

Kripto para analisti Kaleo, bir diğer popüler meme coin olan FLOKI’nin performansını da yakından takip ediyor. Analiste göre, FLOKI’nin mevcut durumda karşılaştığı 0,00004 dolar civarındaki çapraz direnci aşabilmesi durumunda, kripto para birimi önemli bir yükseliş rallisine şahit olabilir.

Analiste göre, bu direncin aşılması, FLOKI’nin değer kazanmasını tetikleyebilir ve yatırımcılar için çekici hale getirebilir. Analist, bu konuda şu sözleri dile getirdi:

“Küçük bir çanta FLOKI de aldım. Tüm köpek temalı coin’lerin patlamasını istiyorum ve bu yüksek zaman dilimi direncini kırarsa bunun ilginç olabileceğini düşünüyorum.”

Floki Inu meme coin grafiği

Analistin bu ifadeleri, FLOKI’nin gelecekteki performansına dair umutları yansıtıyor ve yatırımcılara potansiyel bir fırsatın habercisi olabilir. Ancak, kripto paraların volatil doğası göz önüne alındığında, yatırımcıların dikkatli olmaları ve kendi risk toleranslarına uygun bir strateji izlemeleri önemlidir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son olarak analist önde gelen kripto para Bitcoin (BTC) hakkında da tahminlerini dile getirdi. Analist, fiyattaki son düzeltmenin, 2023’teki yeni bir zirveye doğru yükseliş öncesinde spekülatörleri sarsmak için tasarlandığını düşünüyor.

“Boğaları hiçbir inanç olmadan küçültmeye gittik ve 40.000 dolara gönderilmeden önce birkaç ayıyı daha tuzağa düşürdük.”

Bitcoin fiyat haraketi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.