Analist Bu Altcoin’de Yükselişte: Değerini İkiye Katlayabilir!

  • Popüler analist, Ethereum ve rakibi bir altcoin konusunda iyimser olduğunu belirtti ve hem ETH hem de bu altcoin’in önümüzdeki aylarda önemli kazançlar elde edeceğini iddia etti. Analiste göre ETH rakibi altcoin değerini ikiye katlayabilir.

Kripto topluluğu tarafından geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana‘yı (SOL) takip ettiğini ve her iki varlığın da ayı nasıl kapattıklarına bağlı olarak büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz gibi, DonAlt takma adını kullanan analist, 411.100 Twitter takipçisine, Ethereum‘un aylık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarırsa yaklaşık yüzde %80’lik bir ralli başlatmasını beklediğini söyledi.

“Aylık destek şu ana kadar tutuldu. Yaklaşık 1000 dolardan satın aldım ve bu ayı yukarıda kapatırsak, [kâr almak] için 2200 dolar civarında bir düşüş testini bekliyor olacağım.”

ethereum

Ethereum ayı bu destek seviyesinde kapatırsa parite patlayabilir

DonAlt ayrıca, Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’un ay sonu performansını da takip ediyor. Analiste göre, en büyük altcoin Haziran ayını 0.058 BTC (1242 dolar) civarında kapatabilirse ETH/BTC patlayabilir.

“Burası ETH için çok ilginç bir nokta. Düşük aralığı geri alabilirse, BTC’ye göre tamamen gidebileceğini düşünüyorum. Direnişe yakın olması pek hoş olmayabilir.”

ethereum

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 2’lik bir düşüş yaşayan Ethereum, yazım sırasında 1191 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analist en büyük ETH rakibini de değerlendirdi

Ethereum rakibi Solana’yı (SOL) da yakından inceleyen DonAlt, SOL token ayı aylık destek seviyesinin üzerinde bitirdiği sürece değerini ikiye katlayabileceğini söylüyor.

“Her şey bir yana, bu benim uzun vadeli SOL görüşüm. Aylık kapanış 43 doların üzerinde olursa, gerçekten de ~100 doları aşağı yönlü bir şekilde yeniden test etmemesi için herhangi bir neden göremiyorum.”

sol token

Yazım sırasında yaklaşık yüzde 4’lük bir düşüşle işlem gören SOL token, 38,61 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.