Ekim 31, 2022

%60’lık Ralli Gelebilir: Analist Bu Altcoin İçin Tarih Verdi!

Geçen yıl Bitcoin‘in (BTC) boğa piyasasının sonunu doğru bir şekilde tahmin eden analist, şimdi Ethereum tabanlı (ETH) bir altcoin için önemli bir ralli öngörüyor.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, 640.900 Twitter takipçisine, merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’in (LINK) en iyi görünen grafiklerden birine sahip olduğunu söyledi.

Kripto stratejisti ayrıca, Aralık ayında piyasaya sürülmesi planlanan Chainlink Staking v0.1 yatırım yapmanın, LINK’i 12.45 dolarlık hedefine iten katalizör olacağından da bahsediyor.

“İnsanlar şu anda sessiz olsa da, bundan üç ila dört hafta sonra durumun böyle olacağını düşünmüyorum. Dört ila beş haftalık zaman çizelgesi.”

Chainlink fiyat analizi

Yazma sırasında, Chainlink 7.77 dolar seviyesinde işlem görüyor. Pentoshi’nin hedefine doğru bir hareket, LINK için %60’ın üzerinde bir yükselme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pentoshi, Bitcoin ve Ethereum hariç geriye kalan kripto piyasasının toplam değerini de yakından takip ediyor. Pentoshi’ye göre, altcoin piyasalarının değerini izleyen bu endeks kısa vadede bir dip oluşturmuş gibi görünüyor. Yerel bir dip olması durumunda, analist endeksin şu anki 387 milyar dolardan 456 milyar dolara yükselebileceğini tahmin ediyor ve bu da altcoin’lerin genel olarak büyümek için önemli bir alana sahip olduğunu gösteriyor.

“Her şey gibi, [bu gösterge de] mevcut ayı piyasası tabanını doğrudan 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde oluşturdu. Bunu söylerken, çoğunun Ağustos ayındaki seviyelerine geri dönmediğini görmemiz büyük bir şans.”

Crypto marketcap analizi

Lider altcoin Ethereum‘u da inceleyen Pentoshi, ETH’nin yeni bir ticaret aralığına girdiğini söylüyor:

“Direnç seviyesi desteğe çevrildi, yani şimdi 1.526 dolar aralığın dibi, 1650 dolar (aralık orta noktası) ve 1783 dolar aralığın zirvesi.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?