%60’lık Ralli Gelebilir: Analist Bu Altcoin İçin Tarih Verdi!

0
%60'lık Ralli Gelebilir: Analist Bu Altcoin İçin Tarih Verdi!

Geçen yıl Bitcoin‘in (BTC) boğa piyasasının sonunu doğru bir şekilde tahmin eden analist, şimdi Ethereum tabanlı (ETH) bir altcoin için önemli bir ralli öngörüyor.

Sektörde Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, 640.900 Twitter takipçisine, merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’in (LINK) en iyi görünen grafiklerden birine sahip olduğunu söyledi.

Kripto stratejisti ayrıca, Aralık ayında piyasaya sürülmesi planlanan Chainlink Staking v0.1 yatırım yapmanın, LINK’i 12.45 dolarlık hedefine iten katalizör olacağından da bahsediyor.

“İnsanlar şu anda sessiz olsa da, bundan üç ila dört hafta sonra durumun böyle olacağını düşünmüyorum. Dört ila beş haftalık zaman çizelgesi.”

Chainlink fiyat analizi

Yazma sırasında, Chainlink 7.77 dolar seviyesinde işlem görüyor. Pentoshi’nin hedefine doğru bir hareket, LINK için %60’ın üzerinde bir yükselme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pentoshi, Bitcoin ve Ethereum hariç geriye kalan kripto piyasasının toplam değerini de yakından takip ediyor. Pentoshi’ye göre, altcoin piyasalarının değerini izleyen bu endeks kısa vadede bir dip oluşturmuş gibi görünüyor. Yerel bir dip olması durumunda, analist endeksin şu anki 387 milyar dolardan 456 milyar dolara yükselebileceğini tahmin ediyor ve bu da altcoin’lerin genel olarak büyümek için önemli bir alana sahip olduğunu gösteriyor.

“Her şey gibi, [bu gösterge de] mevcut ayı piyasası tabanını doğrudan 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesinin üzerinde oluşturdu. Bunu söylerken, çoğunun Ağustos ayındaki seviyelerine geri dönmediğini görmemiz büyük bir şans.”

Crypto marketcap analizi

Lider altcoin Ethereum‘u da inceleyen Pentoshi, ETH’nin yeni bir ticaret aralığına girdiğini söylüyor:

“Direnç seviyesi desteğe çevrildi, yani şimdi 1.526 dolar aralığın dibi, 1650 dolar (aralık orta noktası) ve 1783 dolar aralığın zirvesi.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın