Kasım 1, 2022

%43 Gelebilir: Analist Bu Altcoin’de Patlama Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, iki popüler altcoin fiyatında ralli beklediğini açıkladı. Ayrıca popüler meme coin SHIB için de dikkat çeken bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı analist, Bitcoin (BTC) sabit kaldığı sürece XRP’nin bir ralli için iyi bir temel oluşturduğunu düşünüyor. Analist altcoin için 0.55 dolar seviyesine doğru bir ralli hedefi belirledi. Bu da mevcut fiyatlardan yaklaşık %20’lik bir kazancı temsil ediyor:

“XRP: Mantıklı görünüyor, bir süredir bu grafiği kontrol etmedim. Diğerlerinden daha önce iyi bir performans sergiledi ve konsolide oluyor gibi görünüyor; BTC stabil kalırsa bu altcoin’in başka bir hamlesi olacağını düşünüyorum.”  

Ripple XRP analizi

“Baş ve Omuz modeli oluşturuyor”

Altcoin Sherpa’nın radarındaki diğer altcoin ise Chiliz (CHZ). Analiste göre CHZ uzun vadede aşağı yönlü bir baş ve omuz modeli oluşturuyor olabilir (düşüş modeli). Ancak kısa vadede, mevcut fiyatlardan (0.23 dolar) yaklaşık %43’lük bir kazancı temsil eden 0.33 dolar aralığına kadar başka bir yükselişin gelebileceğini söylüyor.

“CHZ: Biraz korkutucu çünkü daha yüksek zaman dilimlerinde H&S (baş ve omuz modeli) gibi görünüyor ama bence bu başka bir koşuya gidebilir. Girişleri takip ediyorum.”

Chiliz CHZ fiyat analizi

Shiba Inu’da Dogecoin etkisi yaşatabilir

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin’in patlayıcı bir ralliye imza atmasının ardından, bazı analistler en büyük rakibi Shiba Inu’nin de aynı şeyi yapmasını bekliyor.

[irp posts=”68812″ ]

Altcoin Sherpa’nın bazı potansiyel hedefleri olsa da, önemli SHIB rallileri beklemiyor.

“SHIB: İşte benim seviyelerim; Bunun DOGE’ye yetişip yetişmeyeceği belirleyecekler. Şahsen bu koşuda olacağını düşünmüyorum; Elon Musk’la ilgili gelişmeler bence ana katalizör.”  

Shiba Inu fiyat analizi

Son olarak popüler analiste göre, Bitcoin’e bakıldığında, mevcut fiyat hareketi BTC’yi 23.000 ila 25.000 dolar aralığına kadar taşıyabilir.

“Görmesi gerçekten ilginç olan şey, 4 saatlik EMA’lar (Üssel Hareketli Ortalama). […] Burada pek çok konsolidasyon var ve bu yüzden orta vadede her şeyin hala iyi göründüğünü düşünüyorum. 23-25,000 dolara kadar çıkacağımızı düşünüyorum.”   

Bitcoin fiyat analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?