Altcoin’den NFT ve Oyun Atağı: Fiyat Kritik Seviyede!

Elrond, Cantina Royale olarak adlandırılan yeni oyun ve NFT platformunun aktif edildiğini duyurdu. Cantina Royale, “herkes için inanılmaz bir blockchain tabanlı oyun deneyimi” vaat ediyor.

Yaşanan gelişmeleri takiben EGLD fiyatı, şu an oldukça kritik bir seviyede yer alıyor. 45.50 dolardaki destekten keskin bir yükseliş ise uzatılmış bir ayağın 60 dolara doğru yol açmasına yardımcı oldu. Bununla birlikte, bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, 68 doları hedefleyen bir sonraki toparlanma aşaması için kritik.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cantina Royale şu an bir beta geliştirme aşamasında yer alıyor. Elrond oyuna erken erişime izin vermek için belirli sayıda kullanıcı davet etti. NFT sahipleri ve Açık Beta oyuncuları otomatik olarak beta’ya dahil oldu.

Cantina Royale oyun ve NFT platformunun piyasaya sürülmesi önemli. Özellikle oyuncular oyun içi satın alımlar yapmak için EGLD gerekiyor. Bu da EGLD fiyatında bir artışı tetikleme ihtimali taşıyor.

EGLD Fiyatı için Sonraki Durak Neresi?

Elrond NFT görseli

EGLD fiyatı, 60 dolarda satıcı tıkanıklığı ve kısa vadeli yükselen bir kama modeli oluşturdu. Bundan sonra sunulan potansiyel olarak düşüş eğilimi ile karşı karşıya. Nitekim RSI (Göreceli Güç Endeksi), alıcıların 60 doların üzerinde bir erteleme ararken seviyeyi sıkıca tuttuklarını ortaya koyuyor.

Yükselen kama ise trendin düşüş olabileceğini göstermektedir. Sonuç olarak EGLD fiyatı için bu durumda 60 dolarda bir satış baskısı anlamına geliyor.

EGLD fiyat analizi

EGLD, kamanın alt trend çizgisinin altına düştüğünde kısa vadeli satış fırsatları ortaya çıkma ihtimali var. Kırılma noktasından tahmin edilen %9.71’lik bir kar hedefi, Elrond’un tekrar 60 dolara yükselmeden önce 52 dolar fiyat tekrar test desteği anlamına geliyor.

Yükselişte ısrarcı olan trader’lar kısa vadeli uzun pozisyonlarını 63 dolar civarında açabilir. Eğilim aşırı derecede yükseliş gösterirse, ikinci kâr alma hedefi, 68 dolardaki büyük satıcı tıkanıklığında koyabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.