Altcoin’de Ralli Belirtisi: %25’lik Ralli Kapıda


Bored Ape Yacht Club (BAYC) metaverse’ünün yerel para birimi olan ApeCoin (APE), son kayıplarını telafi etmeyi başardı. Analistler, büyük cüzdan yatırımcılarının satın almaya devam etmesiyle NFT tokeninde %25’lik ihtimalinin bir hayli yüksek olduğunu belirtti.

ApeCoin DAO’da verilen iki teklif, AIP-94 ve AIP-106 oylamaya sunuldu. AIP-94, Otherside animasyonlu bir antoloji öneresini içermekte. Otherside, şu anda geliştirilmekte olan oyunlaştırılmış, birlikte çalışabilir bir metaverse’ü adı. Birkaç çok oyunculu rol yapma oyununu çevrimiçi olarak harmanlayan metaverse, ilk çıktığı andan itibaren manşetleri süslemeyi başardı.

AIP-94, her bölümün Otherside metaverse’deki dijital arazi parsellerinde gerçekleştiği bir antoloji öneriyor. ApeCoin ekosisteminden Bored Ape Yacht Club karakterleri, bir kitle tüketim medya ürünü olan seride yer alacak.

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere temel hedef, Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin değerini daha yükseğe çıkarmak ve APE gibi bağlantılı varlıkların lansmandan faydalanması sağlamak gibi görünüyor. Bu, ApeCoin ekosistem farkındalığını ve APE’ye karşı olan ilginin sert bir şekilde artmasını sağlayabilir.

AIP-106, Katılım Kanıtı Protokolü (POAP) NFT yaratıcıları için bir yarışma önerisini içeriyor. Her bir POAP, kullanıcıların veya rol oynayan karakterlerin yaşamlarının bir işareti ve koleksiyoncular ve yayıncılar arasında paylaşılan hafızanın bir kaydı anlamına gelir. Teklif, her canlı teklif için yeni POAP NFT’lerinin yayınlanmasını beklemektedir. Her iki AIP, ApeCoin’in kullanımında ve benimsenmesinde bir artış öneriyor.

ApeCoin Balinası Satın Alma Çılgınlığına Devam Ediyor

Ourboros Capital analistleri tarafından tespit edilen büyük bir cüzdan yatırımcısı kısa süre önce 114 milyon dolar değerinde APE tokeni sattı. Balina, APE satış çılgınlığının sonunda alıma devam etti ve geçen hafta portföylerine NFT token’ınını eklemeye devam etti. Tipik olarak, balinalar tarafından birikim, yükseliş davranışı olarak kabul edilir.

ApeCoin

Bir kripto analisti ve trader’ı olan TheEuroSniper, ApeCoin fiyat grafiğini değerlendirdi ve 6,60 dolarlık bir hedef ile bir tahmin paylaştı. Bu seviye, ApeCoin’in şu anki fiyatı olan 5.24 dolardan %25 yükseliş anlamına geliyor. ApeCoin’in görünümü yükselişte ve NFT token’ı kayıplarını telafi ederek geçen hafta yaklaşık %5 kazanç sağladı.

APE analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?