Ekim 8, 2022

Altcoin’de Büyük Güncelleme Yolda: Fiyat Yükselecek mi?

Polkadot blockchain’inin Twitter hesabında yapılan bir paylaşıma göre ağ, kısa bir süre içerisinde uygulamayı planladığı ‘geliştirmelere’ değindi ve olası güncellemeler için detayları paylaştı.

Twitter hesabında yapılan resmi açıklamada, ağ katılımcılarının önümüzdeki günlerde uygulanması bekleyebileceği diğer özellikleri detaylandırıldı.

Ağ, blok süresini 12 saniyeden altı saniyeye düşürmek ve işlemlerin kesinliğini iyileştirmek için Asenkron Yedekleme uyguluyor. “Kullandıkça öde” temelinde çalışan ve bir blockchain oluşturmayı ve akıllı bir sözleşme dağıtmayı kolaylaştıran bir parachain olan Parathreads de gelen teklifler arasında yer aldı.

Grup ayrıca konsey ve teknik komitelerin Polkadot Bursu ile değiştirilmesini ve tüm topluluk kararlarının referanduma tabi tutulmasını da önerdi.

Polkadot

Polkadot Metrikleri Olumlu Görünüyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Santiment’in gelişim metriği, çok yoğun bir gelişim dönemini 86,14 puanla açık bir şekilde ortaya koydu. Geliştiriciler açıkça çaba sarf ediyor ve yakında daha fazla özellik piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Bu gelişmeler ağın geleceği için olumlu olabilir.

Metriğin yüksek olmasına ek olarak, çizgi aynı zamanda, geliştirme faaliyetinin yükselişte olduğunu ve yükselmeye devam edeceğini gösteren bir yükseliş eğilimini de ortaya koyuyor.

Polkadot

DOT Fiyatı İstenen Tepkiyi Veremedi

Polkadot ağının yerel token’ı DOT ise yayınlanan duyurulara pek de olumlu tepki veremedi. 6 Ekim işlem günün sonunda, token 6.44 dolar açılış fiyatından 6.34 dolara geriledi. Bu düşüş ise burada durmadı %1,55 düşüş daha yaratarak 6,25 dolara kadar geriledi.

Trend çizgilerine göre, altcoin 6.85 dolar direnç seviyesini geçemedi. İlk bakışta 6.10 dolar sağlam bir destek seviyesi olarak duruyor gibi görünüyordu.

Grafiğe göre, son zamanlarda belirleyici yukarı veya aşağı hareket yolunda çok az şey oldu ve hareket büyük ölçüde yana doğru oldu.

DOT fiyat tahmini

Genel olarak, DOT piyasası, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Yönlü Hareket Endeksi (DMI) ile ölçüldüğünde bir düşüş momentumu sergilemeye devam ediyor.

DMI’da RSI çizgisinin nötr çizginin altında olduğu; sinyal, artı ve eksi DI çizgilerinin hepsinin 20 seviyesinin altında olduğu görülebiliyor. Buna rağmen, işaretler ayı eğiliminin çok sağlam olmadığını da göstermeye devam ediyor.

Söz konusu güncellemeler yayınlandığında, Polkadot kullanıcı tabanında bir artış olması oldukça muhtemelen. Kaçınılmaz olarak, bunun DOT’un fiyat hareketi üzerinde olumlu bir etkisi olacak ve uzun vadeli DOT sahiplerinin kazanç sağlamasıyla sonuçlanacak.

Bununla birlikte, orta vadeli görünüm DOT için herhangi bir ek ralli, mevcut direnci kırmasına bağlı olarak değişecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AMB Crypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?