Şubat 16, 2023

Altcoin Çinli Telekomünikasyon Deviyle Ortaklık Yaptı: Fiyat Fırladı!

Bilinmedik altcoin Conflux Network (CFX) Çinli bir telekomünikasyon deviyle büyük bir ortaklık anlaşması imzaladıktan sonra hızla yükseldi.

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu blok zinciri olduğu düşünülen Conflux Network’ün (CFX) arkasındaki geliştirme ekibi, ülkenin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan China Telecom ile yeni bir ortaklığı duyurdu.

Conflux, Batı ve Asya pazarları arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan Web3 özellikli bir katman-1 blok zinciridir. Ortaklık, BSIM olarak bilinen ve blok zinciri teknolojisiyle entegre edilebilen yeni bir SIM kart geliştirmeyi planlıyor.

“China Telecom Araştırma Enstitüsü ve Conflux, cep telefonlarının Web3 ve metaverse endüstrisine girmenin anahtarı haline geleceği tahminlerini mümkün kılan blok zinciri teknolojisi BSIM Card’a dayalı SIM kart ekipmanı oluşturma girişiminde bulundu. BSIM kartları blok zinciri özel anahtarlarını saklamak için güvenli bir alana sahiptir, böylece veri varlıklarımız daha güvenli bir şekilde saklanacak ve yönetilecektir.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BSIM kartı, kullanıcıların mobil cihazlarını kullanarak ödeme platformları, metaverse ve merkezi olmayan uygulamalar (DApps) gibi Web3 hizmetlerine rahat ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayacaktır.

“Yakın gelecekte, BSIM kartını sanal ve gerçek dünyalar arasında köprü kurmak ve ödemeler, oyun ve sosyal ağ gibi çeşitli faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanacağız.”

Ortaklık haberi Conflux fiyatını uçurdu ve token sadece birkaç saat içinde 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,055 dolardan 0,095 dolara yükselerek %72,7’lik bir artış kaydetti.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?