Şubat 16, 2023

İşte Şubat Ayında Takip Etmeniz Gereken 5 Metaverse Altcoin

1. PlayersOnly

PlayersOnly dünyadaki ilk Web2 + Web3 spor ekosistemidir. Küresel bir topluluğu teşvik ederken sporcular, takımlar, taraftarlar ve markalar arasında etkileşim sağlar. Bununla birlikte, dünyadaki her sporcuya yeteneklerini sergileyebilecekleri bir yer vererek onlara mükemmelleşme şansı veren sosyal medya platformu ile başlar.

2. Sandbox

Sandbox, oyuncuların kendi oyun deneyimlerini yaratabilecekleri, sahip olabilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri, kullanıcılar tarafından oluşturulan sanal bir oyun dünyasıdır. Üç ana bileşenden oluşur: bir Voxel editör yazılımı (Voxedit), bir Marketplace ve bir Game Maker. Oyuncular dijital kıtlığı, güvenliği ve özgünlüğü korurken eşyalarını oyunlar arasında taşıyabilirler.

3. Hadean

Hadean, sanal dünyalara güç verebileceğini iddia eden dağıtılmış bulut bilişim için açık bir platform işletmektedir. Sanal etkinliklerin yürütülmesinden ağ konferanslarına ev sahipliği yapmaya ve Web3 oyun deneyimlerine erişmeye kadar. Bununla birlikte şirket, içerik oluşturucuların metaverse deneyimler inşa etmeleri ve bunlardan para kazanmaları için gereken altyapıyı sağlıyor. Eğlence şirketleri Sony ve Minecraft ile ittifaklar kurmuştur.

4. Crucible

Crucible, kullanıcıların metaverse ilişkin tüm varlıklarını tek bir güvenli yerde saklamalarını sağlayarak adının hakkını veriyor. Metaverse’deki girişimlerden biri, VR teknolojisini normal web’e entegre etmek için WebVR kullanıyor. Crucible, yukarıda belirtilen noktalara ek olarak herkesin çeşitli şekillerde erişebileceği ücretsiz bir metaverse’in değerini vurguluyor.

5. Ikonz

Ikonz, metaverse’de bu yepyeni çevrimiçi alanda zenginlik yaratmak için bir platform sağlayan bir girişimdir. En tanınmış ikonlardan ve önemli IP’lerden bazılarını metaverse tanıtmak için NFT’leri kullanmak için çalışıyor. Kullanıcılara metaverse yükseltme ve para kazanmanın sayısız zorluğunda rehberlik etme konusunda uzmandır.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?