2018 Dibini Bilen Analist, Bir Altcoin için Ralli Bekliyor!

Bitcoin’in 2018 yılındaki ayı piyasasının ne zaman sona ereceğini doğru bir şekilde tahmin eden bir analist, yaptığı paylaşımda yeni tahminlerini paylaştı ve Ethereum için ralli beklentisinin yüksek olduğunu belirtti.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda Ethereum’un yalnızca dördüncü çeyrekte %70 artabileceğini ancak üçüncü çeyrek performansının çok da iyi olamayabileceğini paylaştı. Beşli dalga teorisini kullanan analist hala bir düzeltme aşamasının sürdüğünü belirtirken, beşinci dalganın da yolda olduğunu belirtti. Analist için 1300 dolarlık seviye yatırım yapmak için hala kabul edilebilecek iyi bir seviye.

Ethereum

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğilimde olan “kitlelerin psikolojisini” takip etmesiyle de tanınan bir analist. Kitlelerin psikolojisini takip eden “Elliott Wave” teorisi genel olarak fiyat hareketini psikolojik temellerle açıklamaktadır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Analistin grafiğine bakıldığında, Ethereum’un yıl sonundan önce 2.200 dolara doğru güçlü bir ralli başlatmadan önce Ekim ayına kadar 1.300 dolara düşebileceğini görülüyor.

Smart Contracter, Ethereum’da kısa vadeli düşüş eğiliminde olsa da, diğer bir kripto stratejisti Rekt, Twitter hesabında Ethereum’un destek olarak 1.800 dolar seviyesini geri alması durumunda yükseliş momentumunu yeniden kazanabileceği tahminini paylaştı.

“Ethereum ortalama 1.550 dolara düştü. Ancak yükseliş eğilimini korumak istiyorsa, 2021 ortalarında olduğu gibi (sarı daire) turuncu alanın üzerinde ve haftalık olarak yukarı/içinde kapanış yapması gerekiyor. Aksi takdirde bu turuncu bölge yeni bir direnişe dönüşebilir.”

Ethereum dolar

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.