Şubat 1, 2023

18 Altcoin’den Önemli Etkinlik ve Listeleme Duyurusu: İşte Olacaklar!


Kripto para piyasası son 24 saatte görece yatay seyretse de genel görünümünü yükselişte tutmayı başardı. Fiyatlar genel olarak son 7 günde de yeşil bölgede kaldı ve olumlu görünümü iyileştirdi. Altcoin piyasası ise Bitcoin öncülüğünde kaydedilen rallilere ayak uydurmaya çalışıyor. 18 altcoin ise ekosistemleri için önemli listelenme ve etkinlik haberlerini paylaştı. İşte olacaklar.

 • HyperonChain (HPN), staking özelliği lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Findora (FRA), “Grant Program” lansmanının bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • MapMetrics (MMAPS), NFT staking programı için soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Wanchain (WAN), köprü düğümlerinde güncelleme yapacağını duyurdu.
 • TourismX (TRMX), MEXC Globan tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Djed (DJED), Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.

Cardano Ekosistemi İki Kritik Faktörle Yükseliş Kaydediyor!

 • Yieldfication (YDF), OTC Platformu’nun lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Shen (SHEN), Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Bluzelle (BLZ), Stargate için lauchpad’i bugün aktif edeceğini duyurdu.
 • NEXO (NEXO), Bloomberg kanalında bir canlı yayına katılacağını duyurdu.

Bloomberg'in Efsanevi Strateji Bitcoin için Tarih ve Fiyat Verdi!

 • Beefy.Finance (BIFI), GMX (GMX) ve Revest Finance (RVST), Twitter Spaces üzerinden bir araya geleceğini duyurdu.
 • Syntropy (NOIA), soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Cardstack (CARD) ve Unlock Protocol (UDT), üyelik NFT’leri hakkında bir tartışma gerçekleştireceğini duyurdu.
 • ICHI (ICHI), DAO pazarlama çağrısı yapacağını duyurdu.
 • Perseus Fintech (PRS), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?