Ocak 31, 2023

Bloomberg’in Efsanevi Strateji Bitcoin için Tarih ve Fiyat Verdi!

Kripto para piyasası bir süredir biraz konsolide olmasına rağmen yeni yıla yükselişle başladı. Bloomberg’ün kıdemli emtia stratejisti olan Mike McGlone, piyasanın ve özellikle Bitcoin (BTC) fiyatına geleceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

McGlone, 30 Ocak’ta yayınlanan yeni bir röportajında, Wolf of All Streets olarak da tanınan Scott Melker’a, kısa vadede kripto para birimleri konusunda henüz yükselişte olmadığını, ancak Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde altı haneli rakamlara ulaşabileceğini belirtti.

Korelasyonların hepsi neredeyse bire bir oldu, kesinlikle düşüşe geçti ve bu yıl tekrar yükseldi. Sonuç olarak en önemli öncü gösterge kripto oldu. Dolayısıyla bu bakış açısıyla, kısa vadede kriptolarda henüz yükselişe geçemiyorum.

McGlone Bitcoin fiyatı için uzun vadede iyimser tutumunu korudu ve daha önce BTC’in gelecekte en büyük rakibi olarak altından daha iyi performans gösterebileceğini belirtti.

Büyük Meme Coin Güncellemesi Ne Zaman Başlatılacak? İşte İpuçları

Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde, muhtemelen yarılanma civarında, belki 2025’te, 100.000 dolara ulaşmasını bekliyorum.

Bitcoin Uzun Vadede Başarılı Olacak!

McGlone, son zamanlarda yaşanan “kripto piyasasındaki büyük sarsıntının piyasayı temizlediğini”, “bazı kötü oyunculardan kurtulduklarını ve ne yazık ki bazı masumların zarar gördüğünü” sözlerine ekledi. Stratejist bunun “piyasayı uzun vadeli iyi bir çalışma için gerçekten temizlediğini” yineledi.

Bitcoin açısından, Mayıs 2024’te gerçekleşecek olan ve oluşturulan her bloğun ödülünü 3.125 BTC’ye düşüren dördüncü yarılanma olayı, fiyatı yükseltebilecek kritik tarihlerden biri olduğu kabul ediliyor.

Kaynak : FinBold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?