Kasım 18, 2022

Duyurular Geldi: 16 Altcoin için Büyük Gün!


Altcoin dünyasında kendini kanıtlamak isteyen projeler her geçen gün farklı yenilikler ve farklı buluşmalar düzenliyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Listede yer alan 16 altcoin ise bugün önemli duyurular yaptı. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin listelenme haberleri ve altcoin etkinlikleri.

 • Wizarre Scroll (SCRL), “açık beta” testlerinin bugün başlayacağını duyurdu.
 • The Sandbox (SAND), NFT satışlarının herkese açık hale getirildiğini duyurdu.
 • IRISnet (IRIS), Irishub V1.4.0 versiyonunun bugün yayınlanacağını duyurdu.
 • KasmyCoin (JASMY), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • CryptoArc (ARC), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Hive (HIVE) ve Splintershards (SPS), metaverse‘te gerçekleştirilecek DYGYCON12’ye katılacaklarını duyurdu.
 • Flamingo Finance (FLM), “minting” ödüllerinin bugün dağıtılacağını duyurdu.
 • Trust Wallet (TWT), Londra’da bir buluşma düzenleyeceğini duyurdu.
 • SXP (SXP), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Aragon (ANT), ETH Dev Barselona etkinliğinde katılacağını duyurdu.
 • DEAPCOIN (DEP), Discord üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • BarnBridge (BOND), Twitter Spaces üzerinden bir tartışma gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Fringe Finance (FRIN), $PLA ile entegrasyonunun bugün tamamlanacağını duyurdu.
 • Phoenix Global (PHB), Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • DaoVerse (DVRS), Indoex tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinMarketCal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?