Trust Wallet Token Nedir? TWT Coin Nasıl Alınır?

0
Trust Wallet Token Nedir? TWT Coin Nasıl Alınır?

Mobil uygulama odaklı kripto para cüzdanı Trust Wallet’ın yerel token’ı TWT kısa sürede popülerlik kazandı. Trust Wallet Token (TWT) hem BEP-2 (Binance Chain) hem de BEP-20 (Binance Smart Chain) standartlarında kullanılmaktadır.

Trust Wallet ise şu an 250.000’den fazla varlığı ve 33’ten fazla blockchain’i destekliyor. Bu açıdan bakıldığında büyük bir kitleye hitap ediyor. Uygulamanın Android versiyonu yerleşen bir DEX’e de sahiptir. Trust Wallet, 2018 yılında Binance ekosistemine katıldı. Nitekim şu anda Binance Smart Chain’in (BSC) resmi kripto cüzdanı olarak kullanılıyor.

Trust Wallet‘ın amacı ise kullanıcıların kolayca ve herhangi bir kimlik onayı olmadan kripto para trade etmelerine ve saklamalarına olanak sağlamaktır.

Trust Wallet’ın temel modülleri açık kaynaklıdır ve herhangi bir geliştiricinin üzerinde geliştirme yapmasına açıktır. Mobil uygulama, kullanıcıların kredi kartlarıyla kripto satın almalarına olanak sağlıyor.

Trust Wallet, Pancake Swap, Uniswap veya Binance DEX gibi diğer DEX’lerle entegre edilmiştir. Böylece kullanıcılar tek bir arayüz kullanarak kripto varlıklarını satın alabilir, stake edebilir ve takas edebilir.

Trust Wallet Token Nedir? Nasıl Çalışır?

TWT sahipleri cüzdan uygulamasında önemli kararların alınmasına katılma imkanına sahiptir. Daha basit bir tanımla “yönetişim faaliyetleri” için kullanılmaktadır.

Bunlar, yaklaşan güncellemeler ve yeni özellikleri gibi konuları içermektedir. Diğer birçok token’ın aksine Trust Wallet Token (TWT) ekosistemi dışında gerçek bir değere sahip değildir. Nitekim Trust Wallet evreninde token’ı elinde tutanlar kripto para satın alırken çeşitli indirimlerden yararlanabilirler.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Trust Wallet Token (TWT) kazanmak için kullanıcıların testler, tavsiye kampanyaları, kripto para ticareti ve stake etme ve diğer uygulama içi görevleri içerebilecek çeşitli görevleri tamamlaması gerekir.

TWT Arzı Ne Kadar?

Son olarak, Trust Wallet Token arzı 1 Milyar olarak belirlenmiş durumda. Bununla birlikte, dolaşımdaki arz, toplam arzın 1/4’üdür. Token dağılımı aşağıdaki gibidir:

  • %40 kullanıcı edinme
  • Geliştiricilere %15
  • TWT topluluğuna %15
  • Rezerve için %30

Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Satın Alınır?

Binance, KuCoin, Binance TR, PancakeSwap (V2), Gate.io, Bitget, MEXC, Biswap, BKEX, BitMart gibi borsalar farklı paritelerle Trust Wallet Token alımına izin vermektedir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın