Kasım 13, 2022

Trust Wallet Token Nedir? TWT Coin Nasıl Alınır?


Mobil uygulama odaklı kripto para cüzdanı Trust Wallet’ın yerel token’ı TWT kısa sürede popülerlik kazandı. Trust Wallet Token (TWT) hem BEP-2 (Binance Chain) hem de BEP-20 (Binance Smart Chain) standartlarında kullanılmaktadır.

Trust Wallet ise şu an 250.000’den fazla varlığı ve 33’ten fazla blockchain’i destekliyor. Bu açıdan bakıldığında büyük bir kitleye hitap ediyor. Uygulamanın Android versiyonu yerleşen bir DEX’e de sahiptir. Trust Wallet, 2018 yılında Binance ekosistemine katıldı. Nitekim şu anda Binance Smart Chain’in (BSC) resmi kripto cüzdanı olarak kullanılıyor.

Trust Wallet‘ın amacı ise kullanıcıların kolayca ve herhangi bir kimlik onayı olmadan kripto para trade etmelerine ve saklamalarına olanak sağlamaktır.

Trust Wallet’ın temel modülleri açık kaynaklıdır ve herhangi bir geliştiricinin üzerinde geliştirme yapmasına açıktır. Mobil uygulama, kullanıcıların kredi kartlarıyla kripto satın almalarına olanak sağlıyor.

Trust Wallet, Pancake Swap, Uniswap veya Binance DEX gibi diğer DEX’lerle entegre edilmiştir. Böylece kullanıcılar tek bir arayüz kullanarak kripto varlıklarını satın alabilir, stake edebilir ve takas edebilir.

Trust Wallet Token Nedir? Nasıl Çalışır?

TWT sahipleri cüzdan uygulamasında önemli kararların alınmasına katılma imkanına sahiptir. Daha basit bir tanımla “yönetişim faaliyetleri” için kullanılmaktadır.

Bunlar, yaklaşan güncellemeler ve yeni özellikleri gibi konuları içermektedir. Diğer birçok token’ın aksine Trust Wallet Token (TWT) ekosistemi dışında gerçek bir değere sahip değildir. Nitekim Trust Wallet evreninde token’ı elinde tutanlar kripto para satın alırken çeşitli indirimlerden yararlanabilirler.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Trust Wallet Token (TWT) kazanmak için kullanıcıların testler, tavsiye kampanyaları, kripto para ticareti ve stake etme ve diğer uygulama içi görevleri içerebilecek çeşitli görevleri tamamlaması gerekir.

TWT Arzı Ne Kadar?

Son olarak, Trust Wallet Token arzı 1 Milyar olarak belirlenmiş durumda. Bununla birlikte, dolaşımdaki arz, toplam arzın 1/4’üdür. Token dağılımı aşağıdaki gibidir:

  • %40 kullanıcı edinme
  • Geliştiricilere %15
  • TWT topluluğuna %15
  • Rezerve için %30

Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Satın Alınır?

Binance, KuCoin, Binance TR, PancakeSwap (V2), Gate.io, Bitget, MEXC, Biswap, BKEX, BitMart gibi borsalar farklı paritelerle Trust Wallet Token alımına izin vermektedir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?