Kasım 16, 2022

FIFA Dünya Kupası Bu Altcoin Fiyatında Ralli Tetikleyebilir!

FIFA Dünya Kupası 20 Kasım’da başlayacak. Fan token’lara güç veren Chiliz (CHZ) fiyatının da hareketlenmeye başlaması an meselesi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere kripto para endüstrisinde fan token ve taraftar token çılgınlığı zaman zaman güç kazanıyor. Socios platformu aracılığıyla çıkarılan bu token’ların blockchain altyapısı Chiliz olarak belirlendi. İleriye dönük olarak CHZ, kritik direncini kırmak ve etiketlemek için bu yükselişten yararlanmaya ve son toparlanmayı sürdürmeye çalışıyor.

Chiliz Fiyatı Yükseliyor

Chiliz fiyatı dört saatlik zaman diliminde 0,1976 dolarlık destek seviyesini birkaç kez test etti. Aşağıdaki %20’ye yakın toparlanma sıçraması, CHZ’nin bir yükseliş trendi oluşturmak için kritik olan seviyenin üzerine taşıdı.

Dirence dönüşen 0,2334 dolarlık seviye, geçmişte altcoin için sağlam bir destek tabanı oldu. Chiliz fiyatı bunun üzerinde kapanmayı başarması gerekiyor. Ayrıca önümüzdeki birkaç işlem seansında destek olarak test etmesi sonucu CHZ yükselişi tetikleyecektir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 0,2334 dolardan bir sıçrama, Chiliz’i 0,2619 dolarlık bir sonraki kritik dirence doğru itebilir. Bu seviyeyi desteğe dönüştürmek, CHZ’yi birkaç aylık bir kırılmaya hazırlayabilir.

Altcoin 30-, 50- ve 100 günlük Basit Hareketli Ortalamaları (SMA’lar) destek seviyelerine çevirdiği için Chiliz fiyatı, görünüşe göre gerekli koşulları karşılıyor. Bu pozisyonu korumak iyileşme için çok önemlidir.

Chiliz fiyat tahmin

Ancak ‘long pozisyon’ açmadan önce belirsizliği de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Chiliz fiyatı 0,2334 doları desteğe çeviremez ve tekrar düşerse, aralığın alt sınırı olarak kabul ederek 0,1976 doların üzerinde konsolide olacaktır.

Bu seviyenin altında bir günlük kapanış, 0,181 dolara doğru %8’lik bir düşüşü tetikleyerek yükseliş çağrısını geçersiz kılabilir. Bu da CHZ’nin üç ayın en düşük seviyesi olan 0,1503 dolara düşmesiyle sonuçlanabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?