Ocak 18, 2023

14 Altcoin’den Listeleme ve Etkinlik Duyurusu Geldi!

Kripto para piyasası bir süredir sürdürdüğü yükseliş eğilimini korumayı görece başarmaya devam ediyor. Bitcoin 21.300 dolar civarında işlem görürken Ethereum 1.586 dolarlık seviyelerden işlem görüyor. Tüm bu gelişmeler yaşanmaya devam ederken altcoin dünyasında da işler bir hayli hareketli. Listede yer alan 14 altcoin ekosistemleri için kritik duyurular yaptı. İşte takip etmeniz gereken altcoin listeleme ve altcoin etkinlikleri.

 • Dogs of Elon (DOE), Kudoe Token lansmanının bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
 • Flow (FLOW), düğüm konsensüslerinde bir güncelleme yapacağını duyurdu.
 • Cronos (CRO), Galileo güncellemesinin lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Streamr (DATA), Swash reklamlarının lansmanının bugün gerçekleştireleceğini duyurdu.
 • Vela Exchange (DXP), herkese açık Vela beta testlerinin bugün başlayacağını duyurdu.
 • Popcoin (POP), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.

Bu Meme Coin'lere Borsadan Yeni Destek Geldi: Fiyat Hareketlendi!

 • DEXO (DEXO), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Con98 (C98), topluluğuyla bir araya gelerek ekosisteme ilişkin tartışmalar yapılacağını duyurdu.
 • Superpower Squad (SQUAD), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • WEMIX (WEMIX), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.

Altcoin, Airdrop Etkinliğini Duyurdu

 • EOS (EOS) topluluğuyla bir araya gelerek son gelişmeleri tartışacağını duyurdu.
 • FONSmartChain (FON), BKEX tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • IPOR (IPOR), airdrop etkinliğinin bugün gerçekleştirileceğini duyurdu.
 • PLC Ultima (PLCU), BigONE tarafından listeleneceğini duyurdu.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?